Detail recenze: Hotel Aladdin Beach Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Monika Klementová:
Měli jsme se parádně, nebyly žádné zmatky nebo něco podobného - vše proběhlo bez problémů, všichni na nás byli milí.

Ubytování

Krásné, čisté, jednoduše zařízené pokoje. Každý den uklizeno, doplněné pití a ručníky. Pro nás opravdu velmi pohodlné ubytování. Měli jsme být ubytováni až od 14:00, ale na recepci nám vyšli vstříc a ubytovali nás už ve 12:00.


Strava a stravování

Strava byla velmi chutná, obzvláště večeře, které se každý den obměňovali. Využili jsme také nabídky využití jiné než hlavní restaurace a i zde jsme byli s jídlem spokojeni. Snídaně a obědy se sice moc neobměňovali, ale bylo zde mnoho jídel na výběr, takže to ani nevadilo. Využívali jsme také obědové snacky na pláži - a to u všch hotelových komplexů (Alladin, Alibaba i Jasmine) a vždy jsme byli nadmíru spokojeni.


Vybavení, služby a personál

Jelikož jsou propojeny tři hotelové komplexy, je neustále kam jít. My jsme ani neměli čas využít minigolf či tenis zadarmo. Personál je zvyklý na bakšiš, což jsme si samozřejmě předem uvědomovali a chovali se podle toho.


Pláž a moře

Pláž je velmi rozlehlá, vždy se najde místo, kam složit hlavu. Moře bylo krásně čisté a teplé (na mě až moc, ale to zase vyřešil bazén) - s opravdu pozvolným vstupem! kdo si chce nějak více zaplavat, musí až do houbky.


Okolí hotelu

Okolí je zde krásné, ale jen v hotelu, pokud vylezete ven, není až tak čisté, ale s tím se musí v Egyptě a podobných zemích počítat (my to brali tak, že to k nim prostě patří). Stejně, kdo jede k moři, relaxovat a odpočinout si, nebude vyhledávat (až na výlety) procházky po okolí.


Celkový dojem

Byli jsme velmi spokojeni, až na to, jak rychle dovolená utekla. Ještě teď vzpomínáme na skvělé jídlo a krásné moře. Samozřejmě, pokud příští rok najdeme výhodnou nabídku, vrátíme se sem.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.