Detail recenze: Alba Queen Hotel

  Turecko, Side, Colakli

4/5

Lydie:
Loni jsme byli na 14 dní v Albě Resortu ,letos v Queen - tento řetězec nezklamal!

Ubytování

Ubytování velmi dobré,klimatizace fungovala,minibar i čaj s kávou denně doplněny,ručníky se měnily každý den úklid dobrý.balkon dostatečně velký -my jsme měli výhled na pohoří a pokoj byl situován do klidné ulice.


Strava a stravování

Vynikající- saláty,zelenina,ovoce,zákusky,maso drůbeží,skopové,mleté ,všechny možné přílohy,odpolední nauky od Algidy i zmrzlina.Večerní bohatý bufet od půl 12


Vybavení, služby a personál

SPA centrum ,kadeřník,obchůdky .Mini klub,animační programy pro děti i dospělé-muzikály apod.U bazénu dostatek lehátek po 8 hod.blokovány,ale místo se dalo najít vždy .Na pláži je jich dostatečné množství nemusíte je rezervovat ručníkem kdykoli najdete volné..Plážový bar ,kde se můžete naobědvat i bar u bazénu spokojenost.číšníci se snaží i když výjimka potvrzuje pravidlo.


Pláž a moře

vždy čistá,uklizená-stříkají, zametají


Okolí hotelu

Obchůdky ,klid


Celkový dojem

Když do Side tak sem! A do Alby Royalu smí děti od 14 let! Co se týče klientely-hodně Slováků ,Poláci Madaři,Svédové,Holandané ,Britové a Rusů minimum


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno