Detail recenze: Alba Royal Hotel

  Turecko, Side, Colakli

4/5

Jitka:
Po příjezdu jsme byli uvítáni drinkem a zákuskem ještě dříve než jsme vyplnili dotazník.Hned v zápětí nám byl se spoustou informací předveden pokoj .

Ubytování

Pokoje jsou v několika budovách rozesetých po areálu,Vše pěkné, čisté, na pokoji dokonce konvice s šálky na kávu .Každý den doplněna káva,čaj,cukr i smetana do kávy.V minibaru vždy 6 lahví limo a 4 lahve vody.


Strava a stravování

Strava je opravdu velmi pestrá,každý den plno druhů mas včetně grilovaného,několik příloh, plno dortíků , nespočet zeleninových mís či míchaných salátů a samozřejmostí je nejméně 5 druhů ovoce.Výhodou je plážová restaurace, kde se podává lehčí oběd či různé snacky a vždy opět zelenina ,melouny a dokonce dorty.Nápojový automat včetně kávy je přímo na pláži.


Vybavení, služby a personál

Areál je rozlehlý ,je tam několik barů ,dva velké bazény,pro děti krásný miniclub ,dokonce minizoo /poníci,opičky,papoušci..../po celém areálu jsou jako dekorace různá zvířata se ktarými jsou nádherné fotografie.Personál je ochotný a vždy velmi milý.


Pláž a moře

Byli jsme v Turecku již potřetí,a tato pláž byla nejhezčí,jemný píseček s mušličkami, přitom moře čisté a výhodou je opravdu pozvolný vstup do moře vhodný i pro malé děti.


Okolí hotelu

V okolí hotelu jsou další luxusní hotely,upravené cestičky v zahradách v blízkosti moře.Samozřejmě nechybí ani tržnice,kde se skvěle nakupuje,některé stánky s pevnými cenami a některé pro ty kdo rádi smlouvají.


Celkový dojem

Poprvé jsme cestovali na last minute a mohu jen doporučit,hotel ,služby,moře i okolí dle našich představ, vynikající.V hotelu je hodně němců,ale i slováků ,čechů v tuto dobu méně.Kdykoliv se ráda vrátím.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alba Royal Hotel

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h