Detail recenze: Hotel Albatros Aqua Blu Resort Pickalbatros

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Týna:
Hotelový komplex se nachází cca 10 min od letitě, 20 min od centra Hurghady a cca 700 m od pláže. Jedná se o komplex, který má dvě části, klienti si při koupi nemohou předem vybrat, v které části chtějí být ubytovaní, komplex je vzájemně propojený.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí celkem 600 pokojů ve vilkách pro 2 dospělé a až 2 děti. K vybavení patří fén, TV, klimatizace, balkon nebo terasa, minibar a trezor zdarma.


Strava a stravování

Stravování all inclusive je velmi kvalitní, pro děti je v ceně navíc zmrzlina


Vybavení, služby a personál

Hotel má celkem 9 bazénů, z toho 2 vyhřívané. V části Albatros Garden se nachází hotelový aquapark s několik tobogány a skluzavkami pro děti i dospělé.V části Aqua blu se nachází bazén s umělými mořskými vlnami. K dalšímu vybavení patří irský bar, bar u bazénu, dětský bazén a dětské hřiště, směnárna, obchody, masáže a sauna za poplatek, rozlehlá zahrada, italská, čínská a orientální restaurace a la carte – 1x týdně zdarma, stolní tenis zdarma, kulečník za poplatek, tenisové kurty zdarma, posilovna zdarma, wifi za poplatek, shuttle bus za poplatek, minigolf zdarma, bus na pláž jezdí každých 30 min zdarma


Pláž a moře

Písečná pláž se nachází cca 700 m od hotelu a každých 30 min na ní jezdí hotelový bus zdarma. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.


Okolí hotelu

Hotel vedle hotelu


Celkový dojem

Hotel doporučuji především pro rodiny s dětmi a pro mladé, kteří hledají hotel s pěkným aquaparkem a kvalitní stravou. Hodnotím jako 4*+ hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.