Detail recenze: Albatros Beach Hotel

  Itálie, Sicílie, Letojanni

5/5

Jarka T.:
Přestože nám nevyšla dovolená na Sicili s CK, která zkrachovala a přáli jsme se na Sicilii podívat, našli jsme na poslední chvíli skvělou dovolenou s CK ALEXANDRIE do hotelu Albatros - Letojani. Je to malé městečko, ale na týdenní pobyt dostačující.Měli jsme štěstí i na dobrou průvodkyni paní Veroniku Janovou, která se o nás dobře starala a její naplánované výlety byly super a bez problému.My jsme měli s sebou malého vnuka, tak jsme s ním jeli na výlet na sopku Etnu, což byl pro něj velký zážitek. Určitě si nenechte ujít výlet do městečka Taormina, to je individuelně, jezdí tam každou půlhodinu autobus za 2 Eura. Stojí z a TO !!

Ubytování

Ubytování bylo perfektní, velký prostorný pokoj, koupelna a všude čisto. Prádlo a úklid byl prováděn podle Vašeho přání/ třeba i každý den, uklizečky dávaly čisté ručníky každý den.Byla na pokoji i chladnička, což velice oceňuji, televize a wifi zdarma. Měli jsme balkon s bočním výhledem na moře, což bylo dostačující a do krásného, upraveného a čistého nádvoří, kde se rovněž stále uklízelo, samé květiny, byly tam slunečníky a stolečky na posezení. Co nám scházelo na balkoně, byl aspoň malý stoleček, byly tam pouze dvě křesílka. Jinak ale vše v pohodě.


Strava a stravování

Stravování bylo také vynikající. Ráno bufetové stoly, výběr od sýrů, salámů, pečiva, zákusků a všech možných dobrot až po džusy, pravou itaskou kávu. Večeře byly servírované, tam už byl větší zádrhel. první byl předkrm - vždy těstoviny na růz- né způsoby, někdy i polévka.Hlavní chod byl vždy maso nebo ryby nebo nějaké saláty. Někdy nám připadalo, že se číšnící věnují více cizí a vlastní klientele než nám, ale na to jsme si již za ta léta zvykli. Než stačili všechny obsloužit, trvalo to alespoň hodinu a pokud jste tam s dětmi, odcházíte po 21.hod.Ale strava dobrá.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu jak jsem se již zmiňovala je na úrovni, nový nábytek a všude čisto. I personál byl vstřícný, se vším poradili a uklizečky odváděly svou práci na sto procent.


Pláž a moře

Pláž byla oblázková a čistá, slunečníky a lehátka byly za poplatek 10 Eu, což není zrovna málo, ale máte možnost použít svůj slunečník a jít si lehnout dál od jejich .Jinak pláž byla rovněž udržovaná, čistá. Vstup do moře je pozvolný, ale za 5 mětrů již nestačíte. Pokud máte s sebou děti, mohou být pouze tak dva metry od břehu. 2x byly větší vlny, tak jsme se drželi také jenom u břehu. Pláž je rozlehlá, není přeplněná. Na veřejné pláži byli i místní Italové, což bylo viditelné hlavně o víkendu.


Okolí hotelu

Rovněž okolí hotelu je upravené, jsou tam malé obdchůdky s potravinami a suvenýry, jinak ovoce docela drahé na jejich poměry. Vody koupíte vychlazené, což jsme oceňovali. Jinak je to menší městečko, procházky byly po pobřeží a po jedné hlavní třídě, kde byly restaurace. Jinak je tam klid.


Celkový dojem

Celkový dojem byl jak z ubytování a všeho okolo vynikající.Byla to vydařená dovolená se vším všudy.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.