Detail recenze: Hotel Aldemar Cretan Village Beach Resort

  Řecko, Kréta, Anissaras

4/5

Cena
od 11 331 Kč/os
Gabriela Uherčíková:
Hotel Aldemar Cretan Village se nachází v místě Anissarass a je to hotel pro strávení skvělé dovolené s bohatým animačním programem, skvělým jídlem, pitím a s all inclusive, které končí až ve 24:00. Musíme si přiznat, že za stejnou cenu, jsme v Turecku úplně v jiné kategorii luxusu, ale tento hotel je v rámci Řecka doopravdy skvělý!

Ubytování

Pokoje jsou velké a čisté. Měli jsme pokoje, který byl ihned v blízkosti restaurace, přesto nebylo z kuchyně vůbec nic cítit. Ubytování je k dispozici ve dvoupatrových vilách. Ubytování v přízemí je lepší, díky velké terase, která je klientům plně k dispozici. V pokojích se náchází TV, fén, telefon, lednice a trezor (za poplatek 20 euro). Hotel je umísteň do svahu a není zde bezbariérový přístup, cestou na pláž je nutné ujít několik schodů, proto hotel není v hodný pro osoby se sníženou schopností pohybu.


Strava a stravování

Na různých recenzích jsem četla, že si klienti stěžovali na to, že strava se stále opakuje. Je pravda, že snídaně jsou po každé stejné, ale pokud si klienti nedokážou vybrat s takového množství jídla, tak je problém asi někde jinde. Na snídani byli k dispozici jak různé druhy musli, čoko křupek, pak čerstvé palačinky, koblížky, volská oka, vajíčka, čerstvě pečené buchty, croissanty a podobně. Na oběd i večeři byly k dispozici dvě polévky, poté výběr ze 4 druhů masa (kuřecí, ryba, vepřové a králík), výběr spousty zeleniny, salátů, 10 druhů zákusků a čerstvé ovoce (červený a zelený meloun, třešně, broskve, hrozny, jablka) K dispozici jsou 2 a la carte restaurace (beach a taverna). Beach restaurace je servirovaná bufetovým způsobem a je zde na výběr tradiční řecká kuchyně včetně kalamarů. Taverna nabízí servírovanou večeři s výběrem dvou jídel a živou hudbou. V rámci all inclusive můžete navštěvovat několik restaurací a barů, které mají různou otevírací dobu. Ve všech barech je možnost si dát zmrzlinu (sami si ji můžete nabrat během celého dne), sami si načepovat pivo nebo víno, z nealka nápojů je k dispozici pomerančový a jablečný džus, voda, soda, coca-cola a sprite. V baru je pak možnost si objednat několik koktailů a podobně.


Vybavení, služby a personál

Služby hotelu byly perfektní. Ještě jsem v Řecku nezažila, že by mě nikdo v hotelu neomezoval, když mám all inclusive. Zde ale vše perfektně fungovalo. Ikdyž ručníky se museli vracet do 17:00. Poslední den, nám je nechali do 19:00, abychom mohli zůstat co nejdéle na pláži. Na recepci jsme měli k dispozici dvě sprchy. Recepční nám dali čisté ručníky na osprchování.


Pláž a moře

Je veliká škoda, že tak pěknou pláž neuklízí od chaluh každý den. Pláž hrabali pouze jednou za týden. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, ale nebyly příliš pohodlné, většina z nich při sedu hned vyskočila a člověk si nemohl moc lehnout. Moře bylo čisté, ale nebyl zde jen písek, ale hodně kamenů. Ježči nikde nebyli, ale přece jen, pro větší bezpečnost doporučuji vzít s sebou boty do vody.


Okolí hotelu

V blízkosti hotelu se nachází jak půjčovna aut, tak dva vetší supermakety, kde je možné koupit úplně vše. Podél pláže se pak dá procházet až na mola, kde je hezký výhled na celé středisko.


Celkový dojem

Tento hotel doporučuji všem, kdo chce strávit příjemnou dovolenou. Jediné mínus jsou doopravdy kameny ve vodě, ale ty se dají přeplavat a poté spousty ruských turistů. Jejich chování občas člověk nechápe.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h