Detail recenze: Alegria Mar Mediterrania Hotel

  Španělsko, Katalánsko, Santa Susanna

5/5

Pavla Vitamvásová:
S dovolenou jsme byli veli spokojeni, příští rok plánujeme návštěvu stejného hotelu.

Ubytování

Pokud neočekáváte extra luxus, je ubytování ideální. Každý den perfektně uklizeno, voňavo. Moc se nám líbil balkón, na kterém jsme trávili většinu času, pokud jsme byli na hotelu. Byl velmi prostorný. Jediná výtka - neměli jsme kde sušit osušky - lítání po ulici není naše hobby :o)))).


Strava a stravování

SUPEEER!!!! Ohromná obsluha - vstřícní, milí. Velký výběr, jak na snídani tak na večeři. Nikdy jsme neměli žádný problém, vždycky najdete něco, co sníte :o)))


Vybavení, služby a personál

Vybavení vyhovující, cennosti si můžete uložit do trezoru, připojení k internetu. Personál taky ok. Na recepci byla Češka, takže jakýkoliv problém byl vždy vyřešen.


Pláž a moře

Pláž byla docela přeplněná, moře čisté. Sousta vyžití - skútry, lodě....


Okolí hotelu

Okolí je super, kousek od moře, procházky na pláži a zároveň kousek od promenády. Kde je velmi živo, hlavně v nočních hodinách :o))) Bazén u hotelu je parádní pro děti, protože nemusíte být pořád ve střehu. Na pláži jsou docela velké vlny a dítka jsme pořád hledali :o)))))


Celkový dojem

Byli jsme nadšeni. Bydlení ok, jídlo ok, lidé ok. Akorát cestu autobusem by si měli rozmyslet ti, co nevydrží dlouho sedět. Oteklé nohy, ulepení, nevyspaní :o))))) Výlet do Barcelony, akvárko, stadion.... balzám na duši. Delegátka také nabízí spoustu výletů, takže každý si zde přijde na své.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h