Detail recenze: Alexander House Hotel

  Řecko, Kréta, Agia Pelagia

4/5

Barbora:
Strávili jsme týden v hotelu Alexander House. Moře bylo v polovině červa ještě studenější, ale jedno z nejprůzračnějších co jsem kdy viděla. Pláž byla moc hezká, nejlepší je si pronajmout slunečníky a 2 lehátka dohromady za 6 EUR na celý den. Počasí v červnu taky super, žádná vedra, kolem 30, ale vítr od moře. Jídlo v hotelu super - kdo má rád řeckou kuchyni, hodně zeleniny, ryby, masa, feta sýr, řecký jogurt..atd. Ubytování bylo asi nejhorší co jsme kdy měli, rozhodně to není 4*( tu dostali asi jen proto, že denně vyměňují ručníky, ale i ty ručníky jsou už dost zašlý ), řekla bych 2* :-( v hotelu jsou sice milí, na recepci ochotní, ale hotel má nevýhodu, že má hodně pokojů v přízemí bez balkonu :-( nakonec jsme se celkem smířili s malým pokojem bez balkonu, jelikož jsme byli stejně celý den na pláži, ale opravdu nejhorší bylo, že tam mají spoustu komárů a žádné síťky v oknech!! Přes den Vám komáři nalítají do pokoje a večer jich tam máte třeba 8 a v noci bzučí kolem hlavy a štípou....pravidelně jsme je vybíjeli, ale pokud chcete v noci větrat a nemít v pokoji vedro a nedýchatelno, stejně Vám tam znovu nalítají, takže opravdu otravné noci. Ke konci pobytu jsme večer vybili komáry a zavřeli všechny okna a pustili větrání ( je tam i klimatizace, ale tu my opravdu nemusíme ), které aspoň trochu vířilo vzduch, ale stejně strašné vedro! Opravdu celá dovolená tím byla zkažená....hotel není schopný dát do min. jednoho okna tak jednoduchou věc, jako je síťka. Kdo nesnáší komáry, nedoporučuji, nebo si přivezte vlastní síťku a přípínáčkama si ji dejte do okna :-) krémy proti hmyzu pomůžou jen večer u baru, kde sedíte, ale přes noc moc ne.

Ubytování

viz úvodní shrnutí - komáři všude :-) rozhodně není 4*, dle mého názoru 2*


Strava a stravování

Super řecká kuchyně - nezklamala.


Vybavení, služby a personál

Na recepci moc milí a ochotní.


Pláž a moře

Čisté moře, hezká pláž, supermarket u pláže, spousta malých rybiček, ideální pro potápění. Na pláži je i místní diving school.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Hotel kazí celkový dojem z krásného místa.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.