Detail recenze: Hotel Alexander Studios & Suites

  Řecko

4/5

Cena
od 8 750 Kč/os
Alena a Martin:
Krásná a klidná dovolená pro nenáročné klienty

Ubytování

Studia jsou jednoduchá, ale útulná, se základním kuchyňským vybavením, s velkými balkony


Strava a stravování

Byli jsme bez stravy, takže vybavení kuchyňky plně stačilo na přípravu snídaní, popř. menšího občerstvení.


Vybavení, služby a personál

U hotelu je malý bazén, bohužel pool bar již není v provozu. Úklid probíhal cca. po třech až čtyřech dnech, ale protože jsme byli pořád pryč a pouze jsme přespávali, stačilo nám to. Ve studiích není ani TV ani rádio, takže opravdu klídek ;-). Myslím, že v přízemních studiích by měla být klimatizace zadarmo nebo jen za symbolický poplatek, vzhledem k tomu, že jsou lehce přístupná z ulice a je docela odvážné spát s otevřenými balkonovými dveřmi.


Pláž a moře

Pláž a moře - SUPER!! Kousek od hotelu před přístavem je malá písčitá pláž a v moři malé a větší kameny, ale hned za malým přístavem je krásná 4,5 km dlouhá písčitá pláž a krásně čisté, písčité a mělké moře. Slunečníky jsou za poplatek.


Okolí hotelu

Hotel je kousek od středu města, dá se tam dojít krátkou procházkou i kolem moře. Je tam spousta "supermarketů", jeden je přímo u hotelu. Ve městě je hodně obchůdků, taveren, občerstvení, půjčoven ... Pokud si půjčíte auto nebo skútr, můžete si zajet do nedalekého Lidlu nebo Globusu nebo ABmarketu, ceny jsou srovnatelné s našimi. U pláže je spousta taveren a restaurací, kde se dá dobře najíst i napít.


Celkový dojem

Dovolená se nám moc líbila, určitě se tam zase vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h