Detail recenze: Ali Baba Palace Hotel

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Beruna:
Všem škarohlídům vzkazujeme,že do tohoto hotelu mohou jet bez obav.Některé recenze uváděly nedostatek masa,což není pravda. Hotel má odpovídající kategorii-tj. 4+. Všechny služby jsou kvalitní.

Ubytování

Pokoj dobrý,prostorný,uklizený. Pouze televizor trochu stávkoval zvukem,ale nejeli jsme tam koukat na televizi.


Strava a stravování

Strava dobrá,každý si mohl vybrat,sortiment jídel dostačující.Kromě několika hodin dopoledne neustálý přístup k jídlu. Italská restaurace otvírala po zavření hlavní restaurace. Provoz byl až do půlnoci. Výhodou je možnost stravování i v sousedních dvou hotelech.


Vybavení, služby a personál

Hotel měl krásný a velký bazén,nádherné zahrady,.úžasnou parkovou úpravu. Pro děti je hřiště a dětský bazének. Personál ochotný,ale ne otravný. Ráno úsměv a pozdrav.


Pláž a moře

Pláž udržovaná,čistá,pouze korál už je starší,takže se nedá srovnávat s Sharm El Sheikhem. Také rybiček je méně,ale myslím,že na kvalitní šnorchlování se jezdí jinam.


Okolí hotelu

Je příjemné,že hosté mohou využívat všech tří hotelů,takže o procházky je postaráno.Navíc se dá posedět a zúčastnit se všech nabízených animačních programů v těchto hotelech. V areálu Jasmine Village jezdí i vláček.


Celkový dojem

Naprostá spokojenost.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Ali Baba Palace Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h