Detail recenze: Hotel Ali Bey Club & Park Manavgat

  Turecko, Side, Kizilagac

5/5

Lucie T:
Hotelový komplex je situován v oblasti Manavgat v krásné zahradě plné palem a fontán, je sestaven z 2 patrových vilek a je velmi rozlehlý. Areál hotelu byl čistý, nikde nebyl nepořádek.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Na 5* hotel mi pokoje příliš neodpovídaly. Byly zařízeny starým nábytkem a základním vybavením,byly vybydlené a revitalizace je teprve čeká, takže žádný luxus to rozhodně nebyl.


Strava a stravování

V hotelu je hlavní restaurace, plážová restaurace a bary. Jídlo bylo chutné a výběr byl poměrně široký.


Vybavení, služby a personál

K dispozici má hotel bezkonkurenčních 62 tenisových kurtů, kde se odehrávají různé turnaje. Dále je součástí aquapark s 5 velkými bazény a 8 skluzavkami pro dospělé, pro děti 3 bazény s 10 skluzavkami, bazén pro batolata, vířivka a vodní masáže, wellnes a lázeňské centrum.


Pláž a moře

Hotel leží přímo u písčito oblázkové pláže, slunečníky a lehátka na pláži zdarma.


Celkový dojem

Dle mého názoru služby a zázemí super, ale na úkor ubytování. Pokoje byly vybydlené a revitalizace je teprve čeká. Je tedy ideálním místem pro vyznavače tenisu, kteří většinu času stráví převážně na kurtech. Je vhodný i pro rodiny s dětmi díky dětským bazénům, skluzavkám a tobogánům.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.