Detail recenze: Hotel Ali Bey Club & Park Manavgat

  Turecko

5/5

Mia:
Pro děti krásné aquaparky a dětská hřiště. Slabinou pro děti je moře kvůli hloubce, vlnám a strmému vstupu do moře.

Ubytování

Přidala bych nějaké sezení na balkonech. Jinak pěkné čisté prostorné pokoje. Nejdříve nás ubytovali v budově č. 3, která je přimo vedle nočního baru a diskotéky. Takže pro pařiče ideální, pro ty (nás) kdo se chtějí vyspat, katastrofa. Ale druhý den jsme požádali o náhdradní pokoj a tam už byl relativně klídek.


Strava a stravování

Vynikající, velký výběr a všeho dostatek. Nádherná večerní venkovní restaurace cca 20 metrů od moře.


Vybavení, služby a personál

Krásný, čistý, upravený, vybavený hotel. Ale pouze tři hvězdičky dávám za kuřáky. Možnost kouření prakticky kdekoliv, dokonce i v jídelně. Takže když obědváte, tak Vám i Vašim dětem čudí kuřáci pod nos. Není to vůbec rozlišeno nebo vyhrazeno.


Pláž a moře

Krásné čisté moře, upravená pláž, dostatek lehátek a slunečníků, ale pro malé děti nebo neplavce nepoužitelné. Velké vlny a po cca 1,5 až 2 metrech hloubka.


Celkový dojem

I přes ten kouř u jídla a moře se strmým vstupem jsme si to nááádherně užili a klidně bych hotel doporučila, příp. jela na stejné místo zase. Velké plus pro děti je opravdu úžasný aquapark.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.