Detail recenze: Alianthos Garden Hotel

  Řecko, Kréta, Plakias

4/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Sylva P.:
Hezký a poměrně moderní hotelový komplex umístěný na okraji letoviska Plakias, asi 90-100 metrů od oblázkovo-písčité pláže, dostupné přes pobřežní promenádu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

K dispozici 1 až 3lůžkové pokoje a studia s klimatizací, lednicí, LCD TV, telefonem, koupelnou, fénem a balkónem. Vkusně zařízené, všude bylo čisto.


Strava a stravování

Stravování formou bufetové polopenze. Každého asi upoutá zajímavá výzdoba v restauraci.


Vybavení, služby a personál

K dispozici bazén s dětským brouzdalištěm a lehátky a slunečníky zdarma, dále nonstop recepce, společenská místnost s TV, internetový koutek a WiFi zdarma, restaurace, bar, bar u bazénu, billiárd a dětské hřiště. Areál udržovaný.


Pláž a moře

Oblázkovo-písčitá pláž byla asi 100 metrů od hotelu, přešla se místní komunikace.


Okolí hotelu

Obchody a taverny v pěšky dostupné vzdálenosti. Letovisko Plakias se nalézá na jižním pobřeží Kréty a patří k těm klidnějším. Je obklopeno horami, moře je tu velmi čisté a vhodné pro potápění a jiné vodní sporty. Pláž je dlouhá a písčito-oblázková. Jsou zde také menší pláže ukryté mezi skalami a měly by zde být i menší pláže pro nudisty. Kousek od hlavní pláže jsou zbytky starého opevnění. Většina ubytovacích zařízení je v tomto letovisku spíše moderní, stejně jako taverny, bary a obchody rozmístěné podél hlavní třídy vedoucí skrz toto městečko. Plakias je vhodné místo i pro pěší turistiku či cyklistiku.


Celkový dojem

Příjemný komplex v klidné části, přesto blízko obchodů a taveren. Pláž blízko, moře bylo čisté a po létě vyhřáté. Personál příjemný, hotel měl spíše rodinnou atmosféru.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h