Detail recenze: Alimounda Mare Hotel

  Řecko, Karpathos, Karpathos - město

4/5

Sylva P.:
Hotel Alimounda Mare je 5* hotel na ostrově Karpathos v hlavním městě ostrova. Leží přímo na vlastní písčité pláži, vstup do moře mírný s pískem i oblázky. Byla jsem tam v květnu 2011, tehdy hotel voněl novotou, všude čisto, nablýskáno, hezký moderní až luxusní hotel včetně zázemí a areálu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pěkné, moderní ubytování. Některé pokoje na mne působily až podivně stroze a nemocničním dojmem, zejména přistýlky. Nicméně čisté a moderní. Pokoje s koupelnou a WC, vysoušečem vlasů (fénem), TV, telefonem, trezorem, miniledničkou, zpravidla balkon/terasa. My jsme měli boční výhled na moře. Všechny pokoje byly vybaveny zařízením na přípravu čaje/kávy, také zde byly župany a pantofle.


Strava a stravování

Polopenze formou bufetu - velmi dobré, široký výběr.Možnost také plné penze - přikoupení obědů.


Vybavení, služby a personál

bar, restaurace, TV místnost, venkovní bazén s dětskou sekcí, slunečníky a lehátka zdarma jak na pláži, tak u bazénu. Dále posilovna, stolní tenis, tenisový kurt 200 m od hotelu, volejbal. Chybí dětské hřiště.


Pláž a moře

Přímo u hotelu je písčitá pláž, vstup pozvolný, písek s oblázky. Pěkné čisté moře.


Okolí hotelu

Přímo ve městě Pigadia, pěšky můžete dojít do přístavu a centra - asi za 10-15 minut. V přístavu jsou taverny, obchod,y cukrárny, bary - hezký romantický přístav. Na letiště je to asi 15 km.


Celkový dojem

Pěkný moderní hotel, odpovídající 5*.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.