Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Monika:
Bohužel nedoporučuji pro rodiny s dětma! Animátoři se snažili, ale to nestačilo. Obrovské zklamání.

Ubytování

Absolutně neodpovídá 5 hvězdičkám. Pokoje prostorné, ale staré a pro čechy zásadně výhled na cestu s možností příplatku s výhledem na moře. Také uklízecí služby nic moc a to jsem každý den nechávala bakšiš. Žádné srdíčka či labutě z ručníků a nic pěkného nečekejte. Taky pro toaletní papír si sami musíte sem tam zajít na společné toalety.


Strava a stravování

Strava byla pestrá a to jediné chválím. Jen jsem postrádala zmrzliny. Ani jeden den! Nápoje taky dost často docházely (mám na mysli alkohol do míchaných drinků) i voda neperlivá nebyla vždy k dispozici na pokoj.


Vybavení, služby a personál

Pro děti naprosto nic. Teda jeden zrzavý starý kolotoč, dvě staré zrzavé houpačky a malý bazén velký zelený brčál. Máme tří letou holčičku a proto jsme se těšili, jak si užije první dovolenou, ale bohužel nic z toho se nestalo. Večer se animátoři snažili minidisco, ale přes den vůbec nic. Nechápu, jak to mohou doporučit rodinám s dětmi!


Pláž a moře

Celých 12 dní jezdili traktory a bagry a snažili se pláž vytvořit. Moc se to nepodařilo:)


Okolí hotelu

Konec světa kde nic není.


Celkový dojem

Opravdu už nikdy více. A mrzí mě, že jsme se tak těšili kvůli malé a takhle jsme dopadli. A jejich odpověď, že ještě nebyla sezóna fakt neberu. To bych chtěla vidět, jak se to tam změní za 5 dní (náš odlet 25.6.2013), kdy sezóna začně.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h