Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko

3/5

Aneta:
Na dovolené v Tunisku jsme byli čtyřikrát, na Djerbě poprvé a asi naposledy.

Ubytování

Velký hotelový komplex, pokoje pěkné, úklid každý den a vcelku pečlivě. Výhled na moře za příplatek, (ale není to výhra, protože se do pokojů vzpírá slunce od 10 ráno až do odpoledne). Problémem je klimatizace nastavená na 28°C bez možnosti regulace. V koupelně netekla studená voda, po třech dnech urgencí opraveno.


Strava a stravování

Švédské stoly chudší, ale jídlo doplňují průběžně. Jen trochu jednotvárné.


Vybavení, služby a personál

Veřejné prostory hotelu, kromě jídelny, bez klimatizace. Ze čtyř výtahů fungují dva. K dispozici tenisové kurty, hřiště na pláž. volejbal, za poplatek masáže, kosmetika, posilovna, Krytý bazén přístupný, ale zhasnuto, výřivky vypnuté. Venkovní bazén skvělý, čistý, možné koupání i večer. Personál milý, vyslechnou Vás, ale s řešením nechvátají :-)


Pláž a moře

Pláž hned u hotelu za bazénem, slunečníky i lehátka zdarma a je jich dost. Moře: pozvolný vstup a daleko vystačíte. Problémem je skutečně hodně řas, je třeba zatnout zuby a vstoupit do toho nebo využít plovoucí plastový můstek do moře( vratký, nevhodný pro starší nebo hůře pohyblivé lidi ).


Okolí hotelu

Kolem hotelu je udržovaná zahrada, za branami začíná písečná pustina, ale to je Tunisko. Hotel je v turistické zóně cca 5 km od města Midoun. Dá se dojet taxíkem za 3 dináry. V okolí několik dalších hotelů a obchodů se suvenýry.


Celkový dojem

Dalo se to, ale jezdím na dovolenou za mořem a to mě zklamalo. Tak příště jinam.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h