Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko

3/5

Pavlína:
Pěkná dovolená, super odpočinek, byli jsme spokojeni, ale pokud vám jde o moře, tak moře "o ničem"...

Ubytování

Spokojenost. Každý den uklizeno, vytřeno, výměna ručníků, pravidelně převlečené postele. Vzhledem k tomu, že jsme měli na dvoulůžkovém pokoji dvě přistýlky, méně místa, ale na přespání v pohodě stačí. Nepěkný výhled z terasy na vrátnici, za kterou byla skládka, která někdy zapáchala.


Strava a stravování

Spokojenost. Jídla opravdu spoustu, množství bez jakéhokoliv omezení, bylo i z čeho vybírat. Spoustu salátů, zeleniny, ovoce, pečivo, příloh i masa, převážně kuřata, skopové, z ryb jen malé rybky (asi pečené sardinky nebo co to bylo). Každý den "lečo" - směs rajčat,paprik, cibule a jednou se zastřeným vejce, jindy s pečeným kuřecím,pak s rybou nebo bramborem. po 12-ti dnech se této stravy evropan opravdu přejí.


Vybavení, služby a personál

Personál opravdu příjemný a vstřícný. Chválím. Snaží se, ale nevnucují se. Bez jakékoliv výtky.


Pláž a moře

Zklamání. Vzhledem k tomu, že do zahraničí jezdíme hlavně kvůli moři, tak sem už bychom se nevrátili. Žádné vlny, jsou zde vlnolamy, velmi pozvolný přístup do moře, jestli se to tak dá vůbec říct, prostě jdete snad několik set metrů a vodu máte po prsa...Velmi prorostlé trávou na dně, na pláži spousta suché neuklizené mořské trávy, někdy při vstupu do moře rozetlelá tráva, která působila, jak zapáchající bahno... Vykoupat se v moři samozřejmě dalo, ale žádný velký požitek, spíš jsme se vykoupali, protože jsme u moře byli...


Okolí hotelu

Vše uklizené, u bazénu několikrát denně vytírali, lehátka čistá, pláž se slunečníky každý den uklizená. Neměli jsme připomínky. Ok.


Celkový dojem

Spokojenost, pěkná dovolená, ale hotel určitě neodpovídá 5ti hvězdičkám.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alkantara Thalassa Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h