Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Marcela:
Dobrý den , jmenuji se Marcela Boehmová a z mého pohledu dovolenou na Djerbě nedoporučuji . Pakliže si chcete užít moře vybírejte jinou lokalitu . Byla jsem na pevnině a neměla jedinou výtku . Již nikdy s CK AZURREIZEN v zastoupení delegátky Jitky O. Paní Jitka hrozná zkušenost . Jen doufám , že tuto osobu už nikdy v životě nepotkám. Absolutně bez vychování .

Ubytování

Vybavení pokoje celkem ucházející až na jednu chybičku lednice byla v provozu jen při příjezdu První den pobytu přestala fungovat tudíž celý pobyt bez chlazené vody.


Strava a stravování

Strava dobrá vzhledem k destinaci . Nejvíce mě vadil nedostatek příborů. Jedním příborem jsem jedla všechny chody. Přihlížející číšníci katastrofa , donesla jsem si jídlo šla si pro pití a najednou jsem měla jídlo fuč. Klepala jsem si na hlavu jestli jsem normální a za sloupem číšník s mým jídlem. Měl z toho hroznou srandu , tento vtip opakoval i s pitím. Jsou prostě nevychovaní.


Vybavení, služby a personál

Služby personálu co k tomu dodat ? Na 24 hodin zablokovaný pokoj. Na recepci nám k tomuto problému bylo sděleno , že se to stává. Mimochodem těmito slovy řešila danou situaci i delegátka Jitka O.


Pláž a moře

Chaluhy , chaluhy a zase chaluhy. Neskutečný smrad. Při vstupu do moře jsem se jeden den propadla po kolena do humusu. Delegátka Jitka O. nám na stav moře řekla , že je to naprosto normální a čemu se divíme , když jedeme koncem sezony na Máchovo jezero máme tam také sinice. Letěla jsem k moři na 12 dní za docela nemalou částku a zaplavala jsem si v moři jednou ........


Okolí hotelu

Okolí hotelu v pohodě .


Celkový dojem

Dovolená prožitá u bazénu , ale už vím , že na Djerbu nikdy !!!!!!!


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno