Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Verča:
Úžasná dovolená , !!

Ubytování

V hotelovém pokoji - vše co potřebujete - klmatizace , lednička, za příplatek trezor-doporučuji,wc,koupelna , balkon s výhledem na moře nebo výhled na olivové palmy do pouště,!nikdy neuplácet za výhled na moře, mají to už registrované v počítači ... prostě dostačující ubytování :)


Strava a stravování

Všeho dostatek,každý si vybere , 1 den jsme měli večerní párty při bazénu s grilováním.


Vybavení, služby a personál

V hotelu se nachází bar , u bazénu vodní bar , pití alko i nealko je zabezpečené po celý den , v baru v hotelu možnost si brát pitnou balenou vodu perlivou i neperlivou do půlnoci bez ohledu na mnžství lahví. V hotelu se nachází také obchod, mají tam všechno co potřebujete , od hygieny až po suvenýry .., :) Animátoři úžasní :) každý den jiné programy , u bazénui na pláži,vždy když jdete na večeři vás vítají :) jsou moc hodní , rádi si povídají , umí také nějaké fráze česky:) ale u recepce se česky nedomluvíte,nejlépe umět anglicky,německy nebo francouzsky:) u hotelu se nachází obrovský bazén,každý den čistý,také možnost - vodní polo,aquaaerobik,aerobik jinak presonál ochotný,úsměvavý i kdyžmají ramadán


Pláž a moře

Pláž čístá ,jemný písek ,každý den udržovaná . Bohužel nikdo nemůže ovlivnit řasy které moe naplavuje,snaží se je tam každé ráno uklízet .Shrabávají to daleko od pláže na hromadu . K přístupu do moře vám to nepřekáží. Dostalo mě to jak se nějací turisti ,fotí u té hrpomady řas kterou zrovna pracovníci na pláži uklízeli :) pak píšou že je to po celé pláží a že je nemožný vstup do moře , není pravda ! Jinak , lehátek dostatek ,možnost si vzít zadarmo podložky,... moře čisté,teplé a při odlivu pozvolné . Plavat se tam dá když kousek popojdete :) prostě nádhera!


Okolí hotelu

Můžete se svézt taxíkem,který přijíždí každou chvíli k hotelu celý den do centra města nebo kam budete chtít, Okolí hotelu-Afrika,palmy ,...olivovníky -....


Celkový dojem

úžasná dovolená , moc všem doporučuji !


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h