Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Petra:
Po přečtení recenzí jsme se děsili co nás čeká v tomto hotelu a musím říct, že to bylo super! 5* tento hotel ale určitě nemá, možná tak před 10-ti lety. Jediné co nám hodně vadilo, bylo to, že se hotel snažil ušetřit na hodně věcech. Např. neklimatizované společné prostory,v jídelně jediný automat na nealko tekl čurkem, nedostastek lehátek. O ně byl boj. Když se vám ho podařilo ukořistit, už jste ho do konce pobytu nesměl pustit, jinak jste se musel válet po zemi. Ale kde se v dnešní době nešetří. A jak se říká" jaký si to uděláš takový to máš" My jsme si to nenechali ničím zkazit a dovolenou jsme si užili.

Ubytování

Pokoje byli prostorné, každý den čisto, nazdobeno,častá výměna ručníků a povlečení. Klimatizace fungovala. Nádherný výhled na moře a bazén, veliká terasa. Co víc si přát, stejně na pokoj se chodíte jen vyspat. Vybavení již zastaralé, ale stačilo. Vše fungovalo. Lednice, fen.


Strava a stravování

výběr jídla dostačující, vždycky bylo z čeho vybrat. snídaně palačinky moc dobré, a výborné "dovolenkové" kafíčko. Jen u pití z automatů byl problém, že to teklo pomalým čurkem. Vody v lahvích bylo ale dost. Číšníci byli milí. Na to, že měli Ramadán a celý den nic nejedli a nepili a museli koukal na někdy přímo nenažrance, se tvářili moc mile. My s nimi něměli problém.


Vybavení, služby a personál

Až na to, že ve společných prostorách nešla klimatizace bylo vše v pohodě. Animátoři bavili a do ničeho nenutili. Večer disco pro děti, program a na závěr disco pro dospěláky. Jen pro malé děti tam nic moc nebylo. Brouzdaliště oddělené od dění a docela špinavé, v bazéně ty menší nedostačili, hřiště bída, jen kolotoč a houpačky a hrozném stavu a dětský klubík jsme ani nevyužili.


Pláž a moře

pláž pěkná. moře hodně mělké a vařící. Ráno při odlivu bylo čisté a odpoledne jak stoupla voda bylo špinavější. Ale nic hrozného. Dalo se jít přímo do moře a nebo přes molo.


Okolí hotelu

bordel, ale to mají v povaze. Kromě 2 obchodů nic, jen opuštěné hoteli.


Celkový dojem

na 3* super. 5*ani náhodou.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h