Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Cena
od 7 590 Kč/os
Kamila.L :
Jedna velká katastrofa.

Ubytování

Pokoje byli pěkné, ale na dovolené se nejizdí kvůli nim. Každý den jsme měli hezky uklizeno a vše vyměněné. Až když už jsme měli odjíždět, tak uklízečky zvolnili a nebylo vše v pořádku. Klimatizace byla dost slabá ale přežít se tam ještě dalo.


Strava a stravování

Jídla byli dobré, obzvláště snídaně. Nepotrváme si na nějakém přehnaném luxusu ale dovolená nás každého stála 20 000 a to včetně stravování, chápu, že nemohou stihnout uvařit vše najednou ale jídla bylo prostě málo. Snědené jídlo donesli klidně i až za půl hodiny. Katastrofa ovšem byla, že vám v restauraci (jídleně) skočí vychrtlá kočka na stůl a začne jíst z vašeho talíře na kterém je jídlo, které právě jíte. Když šel kolem čísník, ještě se tomu smál. Absolutně nestíhali..


Vybavení, služby a personál

Jediný personál, který opravdu zaslouží pochvalu jsou animátoři. Aquaaerobick, volejbal, vodní polo a podobné byi skvělé. Moc se snažili lidi zabavit a opravdu vám lenošení u bazénu vtipně zpříjemnovali. Ovšem řiditel je ten nejhorší a nejneschopnější člověk na celém ostrově. Hloupějšího člověka jsme neviděli. Nebyl schopen absolutně nic vyřešit. Byl neuvěřitelnej a s jeho ochotou a spolehlivostí jsme byli nejen sepokojení. JITKA OPLETALOVÁ je to stejné. Neschopná, líná, nezodpovědná a nespolehlivá ! S AZUR už nikdy !


Pláž a moře

Moře šílené. Smrad, chaluhy, mrtvé ryby, jezdící bagr... Síla!


Okolí hotelu

Bordel, bordel, bordel.. Nic hezkého k vidění.. Možná doporučuji výlet na krokodýlí farmu.


Celkový dojem

Pro nás nejhroší dovolená. Ti, kteří o tomto hotelu napsali, že uspokojí nározčnější klienty, tak by se měli stydět !


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h