Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko

3/5

Zuzana:
Nejlepší dovolená, kterou jsem zažila! Super relax a odpočinek, ale žádná nuda :) Hotel perfektní, animační program super, personál hotelu ochotný a milý... Tento hotel doporučuji všem lidem co nemají rádi nudu a nechtějí se celý den smažit na sluníčku! Přes léto je tam skvělej animační tým, kterej se stará o zábavu celý den. Jsou to hrozně přátelští místní kluci a my jsme z nich byli nadšení.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Není co bych mohla vytknout, vše fungovalo jak mělo, pokoje prostorné, vše odpovídá fotkám u zájezdu... Krásná koupelna, obrovská postel :)


Strava a stravování

* Výborná jídla! Všeho bylo dostatek a obrovský výběr!! Moc sme si pochutnali na všem. Nadšená jsem byla z palačinek a omelet, které nám dělali na snídani :) * Nápoje - v jídelně vždy všeho dostatek, šťávy byly dost sladké, ředili jsem je vodou. * Nebyl problém vzít si láhev vína na stůl např. při večeři. Menší problém byl v baru u bazénu - neustále jim všechno docházelo, ale to už tak bývá... Nadšení jsme byli z toho, že jsme si mohli brát neomezené množství balené vody!!!!! To je velké plus!


Vybavení, služby a personál

* Animační tým byl SUPER! Díky nim jsem si tu dovolenou užila. Hry u bazénu, vodní polo, aerobic, gymnastika, tancování, volejbal...Každý nás zdravil, snažili se si s náma popovídat :). Každý večer nějaké vystoupení a pak tanec :) * Asi ne každý byl z animátorů nadšený, ušláplým nudným čechům totiž připadají dost vlezlý, ale mě se líbilo, jak na nás dokázali přenést jejich nadšení a dobrou náladu! * Personál hotelu byl taky v pohodě, všichni milý, neustále se usmívali.


Pláž a moře

*Moře bylo horší, mělké - kolem Djerby je málo vody. Ale na takový to cachtání to stačilo, když sme si chtěli zaplavat, museli jsme docela daleko a nebo jsme chodili na pláž k dalšímu hotelu (stejně jsme většinu času trávili u bazénu, tam byla zábava:)) *Naplavenou trávu (nebo co to bylo) z pláže každé ráno odvážel bagr, takže uklizeno.


Okolí hotelu

*Nepořádek jako všude v Tunisku, opuštěné domy, všude se válí odpadky, ale s tím jsem počítala... *Kousek od hotelu jsou super obchůdky ("značkové" oblečení, kabelky, hodinky za pár denárů) - nekupujte nic v hotelovém obchůdku, ale raději si zajděte sem i když se budete snažit s tím hotelovým obchodníkem smluvit co nejnižší cenu, zjistíte, že v těchto obchůdcích mají věci ještě levnější....


Celkový dojem

Jsem nadšená, příští rok letím na 11 dní!!! Vůbec se mi nechtělo domů....


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alkantara Thalassa Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h