Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko

3/5

Lída a Crazy family:
Při přečtení recenzí jsme měli trochu obavy, ale celá má rodina s přáteli jsme byli nadšení!!!!!!!!! Vše jsme měli v pořádku a proto si nemáme na nic stěžovat. Příští rok se opět budeme vracet do stejného hotelu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Celý hotel byl veliče čistý. Náš pokoj s přistýlkami byl i přesto prostorný. Pokoj jsme měli každý den uklizený. Ručníky jsme měli každý den čisté!!! Klimatizace fungovala perfektně!


Strava a stravování

Jídlo, to byla jedna báseň. Přibrali jsme tam 3kg. Bylo vždy plno, kuchaři stále doplňovali jídlo, nikdy nic nechybělo. Vše bylo perfektní. Číšníci a kuchaři zdvořilí, milí a vtipní!!!! Nejlepší gurmánský zážitek bylo maso a zeleninové přílohy. Prostě delikatesa!!


Vybavení, služby a personál

Veliké DÍKY patří Animačnímu týmu. O děti bylo perfektně postaráno a nenudili se. Každý den měli jiný program a byly nadšené. A dospělí jsme si užívali pozornosti animátorů. Každý den jsme měli jogu, aerobik, vodní polo, volejbal, pétanque, šipky a učili nás arabsky. Každý den jiný večerní program, ze kterého jsme byli vždy nadšení. Tímto jim ještě jednou MOC DĚKUJEME!!!!!!! Lepšího jsme nic jiného nezažili!!!!!


Pláž a moře

Pláž byla sice naplavená trávou, ale každý den jí uklízeli. Moře bylo nádherně teplé a ideální pro děti.


Okolí hotelu

Nečekejte plné ulice lidí, je zde klid. V okolí hotelu je nepořádek, ale nám to vůbec nevadilo.


Celkový dojem

Nejlepší dovolená, co jsme zažili!!!!! Příští rok se opět vrátíme do stejného hotelu a už se nemůžeme teď dočkat!!!!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h