Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Luma:
Předcházely hrůzostrašné recenze, pobyt však byl dost jiný. Možná díky období či směru větru,ale s těmi chaluhami to nebylo zdaleka tak špatné.Ona je to vlastně taková tráva. Ta co se občas vyplavila,byla denně odklízena traktorem. Snad jen asi 2x jsme byli nuceni jít do moře přes cca metrový pás naplaveniny. Moře je opravdu hodně mělké, ale kdo si chtěl zaplavat ,došel si těch 100m do moře,kde je již hloubka cca 1,5m. Bazén a animační programy na jedničku.Musím však podotknout,že byl v této době hotel zaplněn tak ze 2/3. Za tu cenu - velmi dobré.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování dobré,úklid denně i když ne stoprocentní z našeho pohledu ale odpovídající dané zemi. Hotelu by spíše odpovídaly 4 hvězdičky.


Strava a stravování

Strava pestrá,dostatečné množství. Některé pokrmy (třeba saláty) je třeba si sám dochutit.


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný a slušný. Chvála animátorům. Díky programům nám nechyběli procházky po okolí.


Pláž a moře

Jak je uvedeno úvodem - mělké,teplé, občas plovoucí "tráva". Nelze upřít snahu o úklid, ale příroda je mocnější. Rozhodně to není žádná katastrofa.


Okolí hotelu

Moc procházek tam není, okolí je špinavé,jak to v této zemi bývá zvykem. Je však možno se velmi levně přemisťovat taxíkem .


Celkový dojem

Spokojenost, snad i díky menšímu množství hostů. Slunce,koupání,zábava,relaxace. Jeli bychom tam znovu


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno