Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko

3/5

Manželé z Prahy:
Byla to naše nejhorší a nejdražší dovolená uzapáchajícího moře kde jsme v životě byly do moře se nedalo dostat pro vsrvu tlející trávy skvašeného sajrajtu hnus ,takže jsme strávily 11dní u bazénu za 34OOO kč jsme mohli být v Aqaparku v Praze žít jako pašové!!!!!!

Ubytování

1noc nás ubytovaly v hotelu Castile místo alkantra 1sklamání a arogance delegátky slečhy Oletalové z ck Azur raisen,2den ve 12h po naší stížnosti jsme by laskavě ovezeni na hotel který jme měli podle smlouvy zaplacený,potom bylo ubytování v pořádku


Strava a stravování

strava byla každý stejná,kousky kuřat bud vařenych nebo pečených v omáčce okořeněné nevalné chutě syrové brambory rýže rozvařená zelenina,hovězí maso tvrdé samá flaxa.Hranolky jme měli 1x poslední den k obědu byl to zázrak.Jinak sladkého byo dost,zmrzlina ani jednou svačiny co zbylo ze snídaně nbo z oběda hrůza běs na hotel 5 hvězd


Vybavení, služby a personál

měli jme mít virpůl +bazény s tryskamy ale bazény nefungovaly a některé byly prázdné,jsem po zlomenině nohy tak jsem se těšil na vdní masáže ale nebylo ztoho nic velké zklamání služeb!!!!


Pláž a moře

moře bylo zaplavené smradlavým hnojem ani prasata by do toho nevlezla pálž ke konci hrabal traktor,co vyhrnul druhý den to tam bylo zpět,tak jsme byly nuceni se koupat jen v bazénu.Naco jme si kupovaly zájezd k moři,jak to vychvalovaly v katalogu?????


Okolí hotelu

všude nepořádek a vybagrovaná suchá smradlavá tráva igelity bordel jako na skládce


Celkový dojem

To co slibují v katalogu se nedá věřit až na místě a to už je pozdě,zklamání a vyhozené peníze je to od ck Azur reisen velký podraz a nikdy už stouto ck nejedem!!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno