Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Hana:
Příjemný a čistý hotel, každodenní úklid, velmi dobré a stále doplňované jídlo, ovoce, zelenina, zákusky, příjemný a usměvavý personál, snaží se komunikovat česky. Fungující klimatizace, balená voda stále a všude, k tomu mnoho jiných alko a nealko nápojů. Pobyt lze zpestřit mnoha aktivitami, výlety a animacemi. Porovnám-li hotel s mnoha jinými, určitě obstojí a ***+ až **** si zaslouží.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Čisté pokoje, velká koupelna, vybavená mýdly, šampony a sprchovými gely, fén na vlasy. Velké skříně, televize, klimatizace.


Strava a stravování

Velmi dobré a stále doplňované jídlo, velký výběr všeho - teplá jídla, studená jídla, zákusky, palačinky, ovoce, pití atd.


Vybavení, služby a personál

Personál milý a ochotný. Velký, krásný bazén, animace po celý den. Možnost organizovaných i samostatných výletů, taxi velmi levné. Nádherné projížďky kočáry s koňmi, jízdy na koních, velbloudech, čtyřkolkách, každý si podle svého založení může nějakou činnost vybrat.


Pláž a moře

Moře hezké, teplé, ale opravdu dlouho mělké, ale pokud si chcete zaplavat, kousek od hotelu jsou vlny i plavecký ráj. Půjdete-li dál do moře, lze si zaplavat i u hotelu. Při našem pobytu se 2x objevily na břehu řasy, byly hned odváženy daleko od hotelu, nevím kam, ale vidět nebyly. Řasy v moři jsou živé, rostou ze dna a nijak mě neomezovaly.


Okolí hotelu

Přímo v okolí hotelu celkem nic není, procházky jsou hezké po pláži. Nedaleko hotelu je obchod, ale tam jsem nebyla.


Celkový dojem

Hezký, příjemný hotel, obstojí i ve srovnání s jinými hotely, stavěn je podobně jako velké hotely v Egyptě, ale méně luxusní. Mohu ho doporučit všem.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alkantara Thalassa Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h