Detail recenze: Alkantara Thalassa Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

Marek Sprincl:
Nejsem extra náročný zákazník a nechci ani tvrdit, že tento hotel je v zásadě špatný. Jen se připravte na fakt, že tento hotel je slabá 3 hvezda. Pokud ho za tuto cenu koupíte a máte radši dovolenou u bazénu, budete spokojeni .

Ubytování

Ubytování je čisté a standardně vyhlížející (3 hvězdy). Problémem je slabší výkon klimatizace, která nestačí pokoj chladit. Nezbude než otevřít okno a ulici a tamto příliš nevoní. Výhodu mají pokoje s balkonem k moři, ale ten je za příplatek 10EUR osoba den. Výhradně jsou tyto pokoje obsazeny turisty z jiných než českých cestovek.


Strava a stravování

Strava je v pohodě jen bych očekával více ryb.


Vybavení, služby a personál

Pro 3hvězdy dobré.


Pláž a moře

Moře je horší. Plné řas, které se v noci vyplavují na břeh a začínají hnít. Hotel pláž uklízí a tím rozhrnuje hnijící řasy. Vůně nic moc. Musíte se smířit s přístupem do vody skrz pole řas. Jsou zhruba do vzdálenosti 20 m od břehu. Výhodou (pro děti) je pozvolný přístup do vody, kde 200m od břehu je stále po kolena vody. Toto je podle mne příčina vzniku řas. Extrémně teplá voda.


Okolí hotelu

Tunis= špína. Hotel je navíc na samotě a tak se připravte na to, že komplex neopustíte.


Celkový dojem

Pokud bych za dovolenou zaplatil do 10.000Kč dá se to přežít. bazén je dobrý jen se obrňte trpělivostí při objednávání u bazénového baru. Počkáte si nejméně 10min na každý drink.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h