Detail recenze: Alkyon Beach Hotel

  Řecko, Korfu, Agios Georgios - sever

3/5

Marie:
V tomto hotelu jsme byli ubytování v srpnu 2013, můžeme jej jen doporučit, byli jsme velmi spokojeni.

Ubytování

Ubytovaní bylo příjemné, vybavení pokoje pěkné plně dostačující. Bylo vždy čistě uklizeno, paní pokojské uklizely každý den a bylo uklizeno i okolí hotelu, všechna čest při tak velkém střídání hostů,,musíme je jen a jen chválit. Několikrát za pobyt bylo čistě povlečeno a vyměněny ručníky a osušky, tak nádherně složenou moji noční košili od paní pokojské jsem ještě nikdy neměla.


Strava a stravování

Měli jsme polopenzi. Ráno byla kontinentální snídaně, vždy čerstvý chléb, dobrý řecký jogurt, několik druhů marmelády, med, sýr, salám, káva nebo čaj. Večeře byly částečně servírované, paní u vydávání vždy dala na talíř na co jsme měli chuť, přílohu si každý vzal podle svého .Byl zákusek nebo ovoce a vždy dobrý zeleninový salát .Nebyl problém si jít přidat. Jídlo bylo vždy velmi chutně připravené.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu bylo pěkné, personál byl velmi milý usměvavý a příjemný. Mnohokrát jim musíme všem děkovat.


Pláž a moře

Pláž byla vždy čistá a moře je čisté s pozvolným vstupem.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je pěkné čisté, jedná se o malé středisko.


Celkový dojem

Byli jsme moc a moc spokojeni, můžeme jen doporučit. Doporučujeme také příjemné výlety k poznávání celého ostrova s příjemnou paní průvodkyní Maruškou. Také naše paní delegátka Ivana byla velmi milá a příjemná.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alkyon Beach Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h