Detail recenze: Alkyon Beach Hotel

  Řecko, Korfu, Agios Georgios - sever

3/5

Evička :
Velmi pěkné místo, ubytování i strava, obzvláště perfektní obsluha u bazénu, Doporučuji pro rodiny s dětmi či starší cestovatele, mladí zde nenajdou téměř žádné společenské vyžití. Je to opravdu zatím se rozvíjející turistické letovisko, kde zatím chybí potřebná turistická infrastruktura.

Ubytování

Pokoje odpovídající vybavení, koupelna se sprchou, televize s příjmem ČT24, ale jinak zde nešel ani jeden mezinárodní kanál (např. sportovní Eurosport). Úklid pokojů denně, pouze čisté ručníky během pobytu (11 nocí) vyměnili pouze 1x. Vzhledem k ohodnocení hotelu zcela odpovídalo.


Strava a stravování

Snídaně, obědy i večeře byly vynikající, vždy možnost výběru nejméně ze dvou jídel. Vynikající nabídka občerstvení a pití u bazénu během dne (od 9 do 19 hodin).


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu a služby výborné, velmi pěkné chování, u bazénu animační sportovní programy, možnost hlídání dětí v odpoledních hodinách. Obsluha velmi ochotná a milá.


Pláž a moře

Moře zde na začátku července bylo dosti studené, takže jsme byli překvapeni tím, jak hodně lidí se málo koupalo v moři. Záliv má velmi pěkné okolí, krásně průzračně čistou vodu. Možnost u místní firmy zapůjčit různé loďky a vydat se na výlet po moři. Jediné co nám vadilo, bylo to, že v úseku pláže tohoto hotelu nebyly vybírány mořské řasy, takže v době přílivu se dostaly do moře, a vstup do moře v úseku asi metrů znamenal přebrodit se těmito řasami. Ale pak moře velmi krásné. Písčitá pláž, kde za pronájem slunečníku a dvou lehátek vybírali 7 euro, proto většina lidí využila možnost bezplatně ležet u hotelového bazénu a do moře (cca 30 metrů) chodila přes pláž.


Okolí hotelu

Hotel se nachází v turistickém středisku, které se teprve rozvíjí (uvedeno v letácích a slovy delegátky), proto zde nečekejte množství obchodů a různého společenského vyžití). Je to klidné místo, bez nočního hluku, mladí turisté zde nenajdou rušné noční podniky. Opravdu spíše klidné místo pro rodiny s dětmi či starší lidi.


Celkový dojem

Vzhedem k ceně zájezdu a délce pobytu (11 nocí za necelých 15 000 Kč) - pobyt all incl.) jsme byli velmi spokojeni a dovolená se nám v tomto hotelu velmi líbila.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alkyon Beach Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h