Detail recenze: Alkyon Beach Hotel

  Řecko

3/5

Velmi spokojený klient:
Všechno bylo perfektní, vybavenost a jídlo bylo mírně nad avizovaným standardem ***,vzdálenost hotel, bazén, moře minimální, nádherná lokalita, řada krásných destinací dosupná na motocyklu včetně města Kerkyry. Pouze jsme nar rozdíl od Pražáků byli ošizeni díky příletům a odletům o 1 - 2 dny.

Ubytování

odpovídá uváděným třem hvězdičkám *** , možná 4, protože napokoji byla lednička a klimatizace


Strava a stravování

*****


Vybavení, služby a personál

odpovídá uváděným třem hvězdičkám ***


Pláž a moře

***** super


Okolí hotelu

***** krásná příroda, malebná lokalita


Celkový dojem

dojem z pobytu je výborný na 5 hvězdiček, bohužel se cítíme trochu podvedeni, protože, i když byl pobyt avizovaný na 12 dnů, ve skutečnosti se jednalo o 12 nocí, ale pouze 10 dnů, jelikož jsme do hotolu dorazili ve 22 hodin večer (což se nedá počítat za den) a od hotelu jsme odjížděli v 9 hodin ráno, takže jsme taktak stihli snídani a nic jiného. Toto nás rozladilo, že jsme ošizeni o den - dva, naopak pražští klienti byli rozladěni, že museli čekat na odlet až do večera.I z jiných referencí je mi toto známo, že letadla do Brna a Ostravy létají ráno, kdežto do Prahy až večer a u příletů je to tak, že letadla z Prahy přílétají ráno a z B a O večer. Proč to neděláte jako Eximtours, který dodržuje zásadu, že když někdo přiletí večer, tak takyna závěr taky večer odlétá, aby nebyl ošizený o jeden den. Mrzí mě to. Příště si vyberu zájezd dle příletů a odletů.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.