Detail recenze: Alkyon Beach Hotel

  Řecko, Korfu, Agios Georgios - sever

3/5

Kluk33:
Malé letovisku,bez možnosti zábavy.Oproti jiným Řeckým ostrovům zbytečně vysoké ceny.Autobus vysadí klienty pod schody,nemůže zajet k recepci,protože veze lidi i do vedlejšího hotelu,tudíž důchodci si táhnou kufry sami do schodů

Ubytování

Klasika,postel,tv,docela velká lednice,skříně bez polic.Malá koupelna se zapáchajícím kanálem.Matrace pružinové,doporučuji si dát pod prostěradlo deky,jinak máte pružiny ráno vytlačené na těle.


Strava a stravování

Snídaně stále stejné.Třetí den už nemáte na nic chuť.Obědy občas lepší,jen jídlo vám nandá obsluha,šetří na něm.Večeře obdobné.Nečekejte žádné zákusky,jen nakrájenou,kupovanou bábovku.Meloun dvakrát za pobyt.Broskve a nektarinky tvrdé a otlučené.


Vybavení, služby a personál

U pool baru perfektní obsluha,bohužel končí v 19h.Pak máte možnost jít k baru do jídelny,kde vás obsluhuje majitel do 21h,což po večeři kolem 20h není moc dlouho a pití dostanete jen jedno a po vypití si jdete pro druhé.Každý musí sám.K tomu hraje unylá hudba.Myslím že nejkladnější hodnocení píší cestovky nebo někdo z hotelu.


Pláž a moře

Moře je ledové,takže většinu dovolené jste u bazénu.Pláž písečná,vstup kameny.


Okolí hotelu

Jeden večer jdete na jednu stranu a druhý na druhou.Pár taveren a obchodů.


Celkový dojem

Miluji řecko,ale na Korfu už se nikdy nevrátíme


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Alkyon Beach Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h