Detail recenze: Hotel All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa

  Řecko, Rhodos, Fanes

2/5

RS:
Je to nejhumusnější hotel ve kterém jsme byli ubytovaní. Pokoje jsou docela hezky zařízené a poměrně čisté, ale naprostá katastrofa je jídlo a restaurace kam chodíte na snídaně, obědy a večeře. Stoly po hostech neuklízejí, kožená křesla jsou umaštěná a leží v nich zbytky jídla po předešlých strávnících, příbory nejsou, musíte si je shánět, nejsou talíře, skleničky, nejsou lžičky, kávovary neustále opravují. Ubrusy mění jednou za týden, takže jsou celý pobyt polité a umaštěné od různých omáček a kečupů. Zvedá se vám žaludek z toho, že si máte sednout do umaštěných židlí a křesílek a pokud si seženete příbor, tak je vždy, ale naprosto vždy umaštěný. Neustále chybělo jídlo. Prázdné lorny nedoplnil personál třeba i 30 minut, takže jste neustále na něco čekali. Tento hotel naprosto neodpovídá 5 hvězdám, spíše 1 hvězdě totalitní komunistické restaurace. Personál chodil v ušpiněných kalhotech a špinavých košilích. Čeští zaměstanaci tohoto hotelu nám řekli, že německé cestovky stáhli prodej tohoto hotelu ze své nabídky, protože byli nuceni svým klientům vracet neustále peníze za zájezd. Po cestovní kanceláři budeme požadovat vrácení peněz, protože to jsme ještě nezažili. Vše mám natočené na video a nahrávku nevěřícím můžu kdykoliv poskytnout. Lehátka u bazénů jsou staré snad 10 let, jsou protrhaná a narezlá. U bazénů na mnoha místech chybí odtokové mřížky, takže tam několik turistů propadlo a bylo to velice nebezpečné na zlomeninu. Pláže jsou poseté odpadky plastových lahví a všude jsou pohozená použitá brčka od nápojů. Naprosto nechápu některé recenze, které tento hotel chválí. Náš zážitek se naprosto shoduje s pánem, co popsal tento hotel v roce 2012 pod názvem Hrůza, hrůza.

Ubytování

Pokoje jsou poměrně hezké a čisté. Odpadl nám tam běhen pobytu oblad soklu a upadla zástěna u vany.


Strava a stravování

Naprostá katastrofa, nečistota, vše mastné, špinavé, neuklizené. Nedostatečný počet jídla, prázdné lorny s jídlem, nejsou skleničky, talíře, příbory, lžičky. Pokud je seženete, tak jsou mastné tak, že se vám z toho zvedá žaludek. Kožené židle jsou umaštěné, musíte si je sami utřít, jsou plné zbytků od předešlých strávníků, pod stolem se válí zbytky jídel i několik dní. Ubrusy se mění pouze jednou za týden, takže jsou polité, špinavé, umaštěné. Hrůza, hrůza.


Vybavení, služby a personál

Personál chodí špinavý, špinavé a flekaté od mastnot mají kalhoty a košile. Lehátka jsou stará, rezavá, děravá. Voda v bazénu je kalná a okolo jsou prolápnuté nebo chybějící mřížky.


Pláž a moře

Pláž je špinavá od odpadků a plastových brček a kelímků. Pláž je kamenitá , plná chaluh a v moři přímo u hotelu se nedá koupat, protože přístup k němu je příliš strmý.


Okolí hotelu

V okolí není nic, jen tráva a soukromá pláž kde je písek. V noci na ní pořádají koncerty techna, takže máte krásné klidné spaní. Samozřejmě míněno ironicky.


Celkový dojem

Otřesný hotel , který se naoko jeví jako velice hezký, ale co z něho udělal jeho majitel a personál je katastrofální. Největší drzost je ho označit 5 hvězdičkami.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.