Detail recenze: Hotel All Senses Ocean Blue Seaside Resort (ex Medblue Kremasti)

  Řecko, Rhodos, Kremasti

3/5

A.M.:
Dle mého nazoru nejsme náročnymi klienty,nikdy se nám nestalo, že bychom si na něco stěžovali, ale v tomto případě jsme usoudili, že musíme napsat recenzi, abychom upozornili lidi na velké nedostatky tohoto hotelu! All inclusive byla opravdu příšerná, ani bych to tak nenazývala!

Ubytování

Dovolenou jsme trávili s 16 měsíčním synem a pokoj byl vyhovujíci, ochotně nám recepční dodal i dětskou postýlku, kupodivu i zdarma! nevýhodou pokoje je neodvětrávaná koupelna s vanou, kterou když zapnete, tak dosti zapáchá!


Strava a stravování

jídlo bylo velice jednotvárné,ale ve většině případech i chutné, ale muselo by na vás nějaké zbýt! Rusáci, kterých byl plný hotel, se chovali jako nenažrané hovada a vše doslova "vyžrali" a personál již nedoplnil další, nejspíše proto aby ušetřili! V takové destinaci jsem zvykla na ovoce a mořské plody, hlavně ryby, ale tady jsme se nedočkali, tedy krom melounů, jinak nic! A na ten se staly fronty, jako u nás kdysi na banány ......


Vybavení, služby a personál

personál nepříjemný a neochotny, nic horšího jsem ještě nezazila! Abych jim všem nekřivdila, tak pokojské a jeden animátor z Polska byli v poho. Přednosti hotelu je opravdu krásná a udržovaná zahrada hned u pláže


Pláž a moře

pláž byla kaminkova, ale bylo to v pohodě, jen tam opravdu fouká! Pokud plánujete dovču s dětmi, tak raději doporučím východní popřeži ostrova, tam je to opravdu krásné a více vhodné pro batolata!


Okolí hotelu

klidné a vhodné pro odpočinek. Doporučuji poblíž malou rodinou tavernu Pegasus, opravdu skvělý přístup majitele a výborné jídlo!


Celkový dojem

velké sklamání z hotelu, **** hvězdičky bych tomu určitě nedala maximalně tak **! I přesto jsme si dovolenou užili, Řecko opravdu stojí za to, ale určitě ne v tomto hotelu!


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h