Detail recenze: Hotel All Senses Ocean Blue Seaside Resort (ex Medblue Kremasti)

  Řecko, Rhodos, Kremasti

3/5

LucyVit:
Po přečtení několika negativních recenzí jsem měla velký strach, že to dopadne velmi špatně, ale hned jak jsme dorazily na místo jsem měla skvělý pocit, vše bylo podle popisu a fotografií. Každý den se dalo co dělat od rána až do noci, člověk se tam nemá šanci nudit. Byla to zatím nejlepší dovolená co jsem kdy zažila, člověk tam přijde úplně na jiné myšlenky a skvělý odpočinek. Nejhorší byl poslední den, kdy jsem věděla, že se budu muset vrátit domů, vůbec se mi nechtělo..

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou nově vybavené, TV, klimatizace. Měly jsme to štěstí, že jsme dostaly pokoj v posledním patře s krásným výhledem na bazén a na moře. Jsou čisté, denně uklízené, zpočátku mi dělala problém postel, než jsem si zvykla na ní spát, jelikož má měkčí matrace. Menší mínus má koupelna, jelikož je v ní celkem těžký vzduch, nedá se odvětrávat, a celkem těsná vana, ale ani to nebyl nijak velký problém.


Strava a stravování

Jídlo mají velmi dobré, čerstvé, stále doplňované, velký výběr, jediné mínus, že není moc obměňované, tudíž každý den očekávejte skoro to samé, ale i přesto se dá z velkého výběru nandat pokaždé něco trochu jiného. Výborné mají nápoje, kávu, červené víno, koktejly, namíchají Vám co chcete :)


Vybavení, služby a personál

Vybavení všeho je dostatečné, hodně času jsme trávily u bazénu, asi víc než u moře :D stává se, že jeden den je bazén více chlorovaný, ale druhý den zase méně, velký bazén je rozdělen na dvě části, zadní část je klidnější, proto jsme trávily více času tam, potom je menší bazének pro děti a oddělený bazén s tobogánem. Lehátek je nedostatek, pokud si na něj včas ráno nedáte osušku, jste bez šance, ale je kolem všude posezení, kde si můžete odložit věci a dá se i tak trochu opalovat, nám to problém nedělalo. Personál na nás první den koukal trochu divně a nebyl moc příjemný, ale jakmile jsme ho začaly mile zdravit hned bylo vše v pořádku, pokoje denně uklízené, vyměněné ručníky. Personál v restauraci dělá jen svou práci, uklízí po Vás stoly a neustále doplňuje jídlo, koho by tahle práce bavila že.. Barmani jsou příjemní a sympatický, namíchají Vám co si přejete. Nejlepší však je animační tým, hodně mě překvapilo, že ho obsahují dva lidé ze Slovenska, takže jsme si s nimi každý den i večer skvěle plynule popovídali :D věnují se Vám celý den, přes den různé hry, aqua rozcvička, zumba, každý večer pak jiný program, různé soutěže a zábava, jak pro děti tak pro dospělé, skvěle jsme se bavily.


Pláž a moře

Velká výhoda je, že je pláž hned u hotelu, přes malinkou silnici, kde je opravdu minimální provoz. Moře je krásně čisté, mírné vlny. Jediné mínus jsou oblázky a větší kamínky, preferuji písčitou pláž, ale i ta se dá o kousek dál najít.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je velmi tiché, nachází se kolem jen pár hotelů, pár taveren a dvou marketů, o kousek pak dál je hlavní silnice s pár obchody při cestě, my ale raději vyrazily na nákupy do hlavního města Rhodos. Při hlavní silnici jsme si oblíbily Čínskou restauraci, mají tam nejlepší krevety a sushi. Menší ruch pak dělají letadla, létají přímo nad hotelem, ale i na to se dá zvyknout, nám to vůbec nevadilo.


Celkový dojem

Na tuto dovolenou vzpomínám každý den a velmi se mi stýská, v hlavě mi stále přehrávají písničky co tam hrály každý den. Hlavně jejich sestava na Yara Yara byla nejlepší. Myslím, že se na toto místo někdy ještě vrátím, mám na to pouze krásné vzpomínky, proto moc nechápu lidi co to hodnotí záporně, ale tak každý jsme asi jiného názoru. Nemám nic, co bych vytkla. Ráda si to zopakuji.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu All Senses Ocean Blue Seaside Resort (ex Medblue Kremasti)

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h