Detail recenze: Hotel All Senses Ocean Blue Seaside Resort

  Řecko, Rhodos, Kremasti

3/5

Stepa :
Po příletu na Rhodos nám delegátka oznámila, že hotel, který jsme si objednali, je plný, takže nás přesouvají do jiného, stejná destinace. Namluvila nám, že je to ještě lepší, avšak pro příjezdu do hotelu bylo vše trošku jinak. Hotel nebyl špatný, ale rozhodně to nebylo to, co jsme si objednali. Bazén byl malý, hned u toho byly na sobě naskládány lehátka, jedno vedle druhého, takže žádné místo na projití, nic. Pláž jsme měli mít soukromou, přímo u hotelu, byla asi 100m od hotelu, ale placená lehátka a špinavé moře.

Ubytování

Ubytování nebylo špatné, pokoje čisté, každý den pokojská uklízela, ale vše se odvíjí od toho, že jsme měli objednané úplně něco jiného a na to jsme se těšili, když jsme skoro 3 týdny vybírali, kam pojedeme a kde se ubytujeme.


Strava a stravování

Na jídlo si nemáme nějaké zásadní výhrady. Vždy bylo dostatečné množství všeho, pravidelné doplňování jídla, ale možná bych radši upřednostnila kvalitu před kvantitou. Na druhou stranu se nedalo srovnávat jídlo v hotelu a v místních restauracích. Restaurace byla 100x lepší.


Vybavení, služby a personál

Personál příjemný.


Pláž a moře

Pláž byla špinavá, moře také.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Nepříjemný celkový dojem na nás udělala situace po příletu na dovolenou, takže k tomu nemam co dodat.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.