Detail recenze: Hotel All Senses Ocean Blue Seaside Resort

  Řecko, Rhodos, Kremasti

3/5

Markéta Rača:
Pro ty, co hledají klidné místečko u moře ideální. Příště už bychom ale vybrali jiné místo. Už nás omrzely hotely zaměřené na ruskou či německou klientelu a je tomu podřízená většinová nabídka hotelu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování v superior room. Krásný pokojík s malou terasou a příjemné posezení venku. Malý předbazenék, s hloubkou 1 metru, nám byl vždy k dispozici pro příjemné svlažení. Pokoj s klimatizací, miniledničkou, tv, radio a klasický nábytek hotelových pokojů. Koupelna celkem prostorná a moderně zařízená, vířivá vana :-). Velké mínus je ovšem to, že nemá žádnou zástěnu a je celkem malá takže se v ní velký chlap moc nevykoupe, natož osprchuje, aniž by se nenacákalo vody všude kolem...sice je na podlaze kanálek na odtok, asi to byl účel, ale moc jsme to nepochopili. Jinak pokoj je zvenku dost zvukotěsný, takže když se zavřela terasa a zatáhly závěsy, byl klid, ovšem v koupelně bylo vše slyšet z horních pater....Elektrika funguje na kartu, dveře však na klíč a musí se odemykat klíčem a klika je jen fórová, což se nám vymstilo, a hned po příletu(cca v 1 v noci) se nám zlomil klíč v zámk, pak jsme sice dostali náhradní, ale byl poslední, tak jsme trnuli, aby se s ním nic nestalo.... Celkově ale hodnotíme velmi dobře.


Strava a stravování

Jídlo ušlo, ale měli jsme velká očekávání. Spíš to pro nás bylo zklamání. Nejsem nijak extra nároční. Snídaně klasický, občas palačinky, když si člověk vystál frontu. Během dopo snack bar, zmrzlina apod. Obědy i večeře vesměs ve stejném duchu. Maso vepřové nebo kuřecí. Ryba byla jen dvakrát:-/. Většinou nějaké směsi, na styl závodních jídelen, což nás moc neoslovilo. Samořejmě některé úlovky stály za to( plněné papriky, čočka, kuskus, musaka, - ale to je asi o vkusu. Zklamalo nás, že výběr z typicky řeckých jídel byl omezený( souflaki v hotelu a souflaki v místní taverně - obrovský rozdíl). Asi nejvíc mě zklamal výběr sladkých dezertů, vždy jen nějaký pudink, želé a jeden druh jakýchsi buchtiček či řezů. Baklava jednou. Ovoce vždy jen meloun, občas hrozny nebo blumy. Obsluha ale vždy doplňovala, takže se nikdy nestalo, že by něčeho bylo málo.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu bylo bohaté, krásný bazén, i tobogánky - pro děti ideální. Lehátka snad ani řešit nebudu - nedostatek kolem bazénů plus obsazování ručníky mi už přijde, na dovolených tohohle typu, normální. Pc koutek na eura, wifi v lobby. Půjčovna aut hned u hotelu, malý minimarket( suvenýry, nápoje, lístky na bus, pohledy,tisk apod.) Posezení venku u bazénu s drinkem příjemné, vždy si bylo kam sednout a blízko k baru :-) Personál vždy milý a ochotný, anglicky jsme se vždy domluvili. Když byl jakýkoliv problém( zlomený klíč v zámku, chybějící ručníky na pokoji, hned volali z recepce a vše napravili a snažili se pomoci. Animační programy nás moc nezajímaly, ale bylo jich mnoho: pro děti dopolední akce, vodní polo, volejbal, zumba, aquaaerobic, nějaká ta cvičení. Animátoři velmi šikovní a zábavní ( dvě Slovenky, jeden Slovák, Polák, a nějaké Němky). Večery nás nebavily, ptž veškerý program byl zaměřován na ruskou klientelu, a ruské songy, kterýma začínal každý večer, nás teda vždy odradil...


Pláž a moře

Moře a pláž naprosto úžasné. Na pláž je to přes hotelovou zahradu asi 20 metrů. Na pláži hned před hotelem je k dispozici ležení na hotelových lehátkách. Sprcha u bazénu. My jsme však vždy šli kousek dál po pláži k erárním sprchám, co patřili k veřejné pláži, kde jsme byli vesměs sami, jen pár místních se podvečer vždy přijelo svlažit. Pláž kamenná( velké i malé oblázky). Vstup do vody asi 3 metry kamenitý, pak už jen písek a asi 15 metrů pozvolný vstup do hloubky. Zvládli jsme to bez bot do vody úplně v klidu. Jelikož je západní strana ostrova větrná, vedro se zvládalo skvěle a byly i velké vlny, takže jsme se vyblbli:-)) Moře krásně čisté a teplé.


Okolí hotelu

V bezprostřední blízkosti okolí byly asi dva minimarkety. Dvě taverničky, kam jsme chodili, když jsme nechtěli trávit večer na hotelu. Město Kremasti vzdálené asi kilometr, večerní procházka příjmná. Autobusová zastávka na Rhodos( celkově asi 8 km - asi 20 až 30 minut), pár obchůdku, spousta barů. Dá se projít i kolem pláže do města, ale tyto cesty nejsou moc osvětlené, tak jsme si vždy nebyli jistí, kde odbočit. Na hlavní komunikaci velký provoz( tah z letiště do hlavního města), ale řidiči jsou tam úplně jiní, než u nás. Pohodoví, nikdo na sebe netroubí.


Celkový dojem

Příjemná dovolená, ale asi jsme od toho čekali více. Ideální spíš pro rodiny s dětmi. Ubytování opovídá podle nás kategorie 4*. Jeli jsme především kvůli moři, a to nás nadchlo takže ve finále jsme si krásně odpočinuli a užili, ale řecká kultura na nás moc nedýchla...


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.