Detail recenze: Allsun Hotel Borneo

  Španělsko, Mallorca, Cala Millor

5/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Zuzana M.:
Luxusní hotelový komplex, který tvoří dva hotely Sumba a Borneo.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou moderně zařízené s krásnou koupelnou. Pěkné, prostorné. Na pokoji je klimatizace, telefon, fén, lednice, trezor - za poplatek. Každý pokoj má balkon nebo terasu.


Strava a stravování

All inclusive je do půlnoci, zahrnuje plnou penzi, alkoholické nápoje pouze místní výroby, nealko, káva, snack. Dezerty jsou také podávány na baru u bazénu.


Vybavení, služby a personál

Animační programy pro děti i dospělé. V areálu je také dětské hřiště, miniclub od 5 let. Uprostřed areálu je rozlehlá terasa s velkým a dětským bazénem. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma. K dispozici je zdarma také krytý bazén, posilovna, jacuzzi. Wifi je na recepci zdarma, na pokoji za poplatek za 6€/den, 20€/týden.


Pláž a moře

Promenáda a pláž se nachází přímo před hotelem. Pláž je písčitá, čistá s pozvolným vstupem do vody. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.


Okolí hotelu

Klidná lokalita. V blízkosti hotelu jsou golfová hřiště.


Celkový dojem

Hotel na mě udělal hodně dobrý dojem jak svými službami,vybavením a lokalitou. Krásný hotel s čistou udržovanou pláží uspokojí i náročnější klientelu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h