Detail recenze: Změna hotelu

Tunisko

Cena
od 8 990 Kč/os
Petr:
Jelikož jsme byli ubytováni v jiném hotelu (Djerba Castille), než jsme si objednali, nemohu zhodnotit. O změně hotelu jsme se dozvěděli až při nastoupení do autobusu před letištěm. Po rozjezdu (asi aby nikdo z autobusu nemohl prchnout) nám delegátka oznámila, že cestou na letiště pro nás se dozvěděla, že rezervace do hotelu ALMA VIVA byly zrušeny a že tudíž budeme ubytováni v jiném. Mohla by to možná být pravda, kdyby jsme se nedozvěděli při rozhovoru s Čechy v hotelu Castille, že to je normální praxe cestovní kanceláře, neboť již několik turnusů před námi se dělo to samé.

Ubytování

V Hotel Castille byly pokoje standardní na Tunisko - žádný přepych, uklizeno každý den, ovladač k televizi za zálohu, bez ledničky.


Strava a stravování

Strava ne moc originální, kuře na mnoho způsobů, hodně zeleniny. Dalo se však vybrat, ale asi jen pro nenáročné. Pití v plastových lahvích jen za peníze, jinak z barelů, kterých nebylo po hotelu mnoho. Ochucené (Fanta, Cola, Sprite) z automatů, alkoholické nápoje tuniské výroby se daly pít jen v koktejlech, které jsme nazvaly "tlamolepy", pivo jen pro otrlé.


Vybavení, služby a personál

Personál na recepci ne moc ochotný, výměna na tuniské dináry pouze za Eura nebo dolary, libry (a asi i ostatní "tvrdá" měna v bance v Midounu. Wifi jen za poplatek (4 TD na hodinu), ale to měli za pobyt jen jednou, jinak nabízeli 7 TD na dvě hodiny. Animátoři byli výborní, nevtíraví, usměvaví.


Pláž a moře

Problém asi na všech plážích na Djerbě - tráva. Prvních pár dní velké množství ve vodě, pak se moře v celku vyčistilo. Moře tím pádem čisté a průzračné. Pláž byla denně v ranních hodinách uklízena.


Okolí hotelu

Několik obchůdků před hotelem za údajně pevné ceny, ale i tady se dalo smlouvat. Jinak nic moc.


Celkový dojem

Dovolenou si každý prožije tak, jak si zařídí. A tak jsme k tomu přistupovali. Na ostrově Djerba jsme byli po několikáté a pobyt nevybočil ze tuniských standardů, někde byl hotel horší, ale strava lepší a někde naopak. Nejlepší by bylo spojit několik hotelů dohromady, ale to nejde.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h