Detail recenze: Altis Grand Hotel

  Portugalsko, Lisabon

5/5

Cena
od 16 349 Kč/os
Dominika:
Hotel Altis leží v centru Lisabonu, vedle hotelu Altis Suites. Na první pohled zvenčí vypadá spíše jako průměrná 3*, ale interiér ohromí. V roce 2011 prošel hotel rekonstrukcí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 300 pokojích, včetně 12 apartmánů. Pokoje jsou luxusní a prostorné. Klienti si mohou vybrat z pokojů klasických, deluxe, deluxe premier, junior suite a nejluxusnějších ambassador suite (všechny mají výhled na město nebo nádvoří, junior suity a ambassador pouze na město - jsou v nejvyšších patrech). Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, televizí, trezorem, přístupem k internetu, telefonem, klimatizací, fénem v koupelně, mají dvojí okna s elektrickým ovládáním rolet.


Strava a stravování

V hotelu se nachází několik restaurací, snídaně byly s bohatým výběrem.


Vybavení, služby a personál

V hotelu Altis je 18 konferenčních místností, které pojmou až 750 osob, health club s vyhřívaným krytým bazénem, ​​fitness a masáže, lobby bar, služby prádelny a čistírny, 24 hodinová recepce a služby až na pokoj


Okolí hotelu

výborná dostupnost do centra, v docházkové vzdálenosti od Avenida Liberdade a Lisabonu historických čtvrtí


Celkový dojem

Jeden z nejhezčích hotelů, které jsme měli možnost navštívit, v docházkové vzdálenosti do centra města, doporučuji pro obchodníky či eurovíkendy v Lisabonu


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h