Detail recenze: Alua Boccaccio Hotel

  Španělsko, Mallorca, Alcúdia

5/5

Nikita:
Krásná dovolená, ráda si ji zopakuju.

Ubytování

Hotel vybavením standard, pokojíčky mikro, úklid pokojů vynikající, personál bez problémů, snažili se vždy vyhovět.


Strava a stravování

Slušný výběr, nijak bohatý, jídlo čerstvé, chuťově dobré, pití jste si mohli točit sami, žádné čekání ve frontách, vynikající byl bárek na pláži, kde bylo možné též poobědvat.


Vybavení, služby a personál

Vybavení pokojů nic moc, přistýlka dost děsivá, jinak vše čisté a nerozbité. Koupelna dosti zastaralá, ale opět vše čisté a nerozbité. Služby perfektní, personál vstřícný.


Pláž a moře

Nádherné, rozlehlé pláže, žádný boj o místo a doteky palci u nohou. Moře dlouho pozvolný vstup, ideální pro malé děti, možnost plavání též na hloubce mezi bójkami, za nimi jezdily čluny, dále na širé moře tedy možnost plavání nebyla. Na hloubce četný výskyt medůz, mohou být dosti nebezpečné, avšak krásné na pohled a v mělčí vodě se nevyskytovaly, neohrožovaly tedy děti.


Okolí hotelu

Mnoho jsem z něj neviděla, nepořádali jsme výlety, pouze válení a slunění. Nákupní možnosti po okolí dobré, ale jen v rámci potravin a vesměs suvenýrů, specifických kamenných obchodů zde bylo minimum.


Celkový dojem

Vynikající, ale je to dáno vesměs tím, že v daném termínu je počasí stabilní, takové, jaké od mořských dovolených většina očekává. Pláže, moře, jídlo a služby bez negativ, vybavení hotelu trošku horší, ne pro náročné. Ne všechny pokoje v hotelu mají balkón, to by mohlo být obrovské mínus.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h