Detail recenze: Hotel Alua Hawaii Mallorca & Suites

  Španělsko, Mallorca, Palmanova

5/5

Zuzana M.:
Pěkný hotel blízko pláže, který zaujme svou polohou v klidné části střediska s pěší dostupností nákupních možností a noční zábavou.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí standardní pokoje, premium pokoje a suity. V následující sezoně 2013 budou v nabídce i Junior suity. Každý den uklizené pokoje, převlečené postele. Každý pokoj má výhled na moře, klimatizaci, satelitní TV, balkon, telefon, sejf - za poplatek.


Strava a stravování

Stravování- polopenze formou bufetu s možností dokoupení obědů nebo AI - plná penze, nealkoholické nápoje, místní alko nápoje, snack. Vybrané koktejly byly v rámci AI, zbývající za poplatek dle nápojového lístku. Jídlo bylo rozmanité, velký výběr všeho, personál neustále doplňoval. Mě osobně moc chutnalo.


Vybavení, služby a personál

Internetový koutek na recepci, wifi na všech pokojích za poplatek : 1den/5€, 3dny/10€, 7 dní/20€. K dispozici byl venkovní bazén a dětský bazén, bar u bazénu byl v rámci AI. Každý večer minidisco pro děti, bingo, animační programy. Vybavení a služby hotelu bych ohodnotila již na kategorii 4*, vzhledem k plánované modernizaci na následující sezonu 2013. Personál byl ochotný a milý.


Pláž a moře

Hotel se nachází cca 80 m po pěší promenádě od písčité pláže San Matías, s pozvolným vstupem do vody - vhodné pro děti. Pláž široká a čistá, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.


Okolí hotelu

Hotel je umístěný v klidné lokalitě, nákupní možnosti, bary, restaurace a diskotéky jsou v pěší dostupnosti 5-10 min od hotelu. V blízkosti se také nachází vodní zábavné parky např.Western Water park nebo delfinárium Marineland - možnost dojet městskou dopravou nebo taxíkem.


Celkový dojem

Hotel mohu jen doporučit, strávila jsem zde příjemnou dovolenou a ráda bych se sem někdy vrátila.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h