Detail recenze: Alua Tenerife Hotel

  Španělsko

5/5

Pavel:
Hotel dobrý,poloha hotelu velmi dobrá,naprosto nedostatečná práce delegáta, který po našem příjezdu do hotelu okamžitě zmizel, neboť byl večer a on spěchal domů,neboť bydlel na opačném konci ostrova.Přes jazykovou barieru došlo tak k prvotním problémům mezi pracovníky recepce a mnou, neboť jsem musel 2x se dohadovat o vydání karty pro služby all inclusive. Vše se nakonec vyřešilo, ale myslím, že přítomnost delegáta by měla na místě trvat do doby ubytování všech klientů a ještě o 15 min.déle v případě potřeby vyřešení nějakých problémů.

Ubytování

ubytování bez připomínek


Strava a stravování

stravování -snídaně,oběd,večeře bylo dostatečné. Měl jsem zakoupen all inclusive což bych pro tento hotel nikomu nedoporučoval,nabídka nebyla dostatečná a s velmi malou možností výběru. Prostor nabídky pro konzumaci all inclusive nebyl oddělen od běžného barového pultu,kde se platilo jak penězi tak i kartou pro odběr občerstvení určených pro klienty s all inc.


Vybavení, služby a personál

bez připomínek


Pláž a moře

Pláž blízko, čistá


Okolí hotelu

velmi pěkné


Celkový dojem

spokojenost


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h