Detail recenze: AluaSun Lago Rojo Hotel

  Španělsko, Andalusie, Torremolinos

4/5

Lucie S.:
Menší, zrenovovaný hotel, který se nachází blízko pláže, doporučuji všem, kteří v rušnějším Španělsku hledají klidnou dovolenou.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: Junior suite - tyto pokoje se nacházejí v 1.-4. patře, můžou mít buď výhled do zahrady a na bazén, nebo na druhou stranu do méně frekventované ulice. Pokoje jsou velmi prostorné, jednoduchché, čisté, jsou dvouúrovňové, nahoře se nachází postel, po schodech ve sníženém patře posezení a TV. Mezi další vybavení patří balkon, fén, klimatizace, trezor za poplatek (3.5EUR/den, 19 EUR/týden). Superrior - tyto pokoje se nachází v 5.patře a mají balkon s částečným výhledem na moře a na centrum. Superrior má dva propojené pokoje - ložnice a obývací místnost. Ostatní vybavení je stejné. Hotel disponuje 36 pokoji Superrior a tyto pokoje jsou za příplatek a na vyžádání.


Vybavení, služby a personál

Recepce, pěkná hotelová restaurace s výhledem na bujnou vegataci, snack bar, TV místnost. Stolní tenis zdarma, kulečník za poplatek (1EUR). Wi-Fi v celém areálu za poplatek (1,5EUR/30minut). Terasa, velmi pěkná ale menší zahrada s malým bazénem, lehátka u bazénu zdarma.


Pláž a moře

Pěkná, písečná, dlouhá a široká pláž se nachází kousek od hotelu (přibližně 50 metrů). Vstup do moře je pozvolný. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 9EUR za dvě lehátka a slunečník)


Okolí hotelu

Hotel má velmi dobré umístění v klidnější části velkého letoviska Torremolinos, rušné centrum se od hotelu nachází necelých půl kilometru. Kousek od hotelu se u pláže nachází pěkná promenáda s řadou restaurací, barů a obchodů.


Celkový dojem

I když podle mého názoru neodpovídá 4*, ale spíše 3*, jedná se o menší a klidný hotel s velice umístěním. Myslím si, že hotel není moc vhodný pro rodiny s dětmi, naopak je vhodný pro seniory a osoby, který vyhledávají klid.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h