Detail recenze: AluaSun Lago Rojo Hotel Hyatt

  Španělsko, Andalusie, Torremolinos

4/5

Jan Švanda:
Slušný hotel, který zřejmě ubytovává stálou klientelu staršího věku (Holandsko) a hodně rodin s malými dětmi.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou naznačené prostorné mezonety, s klimatizací, vybavené miniledničkou (příjemné překvapení, nebyla v popisu CK). Za výhled do "zahrady" s bazénem či vyšší patro si musíte připlatit, jinak máte pokoj do ulice a pokud dostanete první patro nad popelnicemi, pak počet hvězdiček za ubytování značně klesne. Špatně také zvukově těsní dveře na chodbu.


Strava a stravování

Stravování metodou švédských stolů a to velmi bohatých, vybere si i vegetarián. Velká nabídka dezertů včetně zmrzliny a množství čerstvého ovoce. Jeden den v týdnu pořádán jako "andaluský večer" s nabídkou místních specialit, mořských plodů a dámy dostávaly při vstupu karafiát... Pití se platí zvlášť a mají dobrou nabídku


Vybavení, služby a personál

Personál v recepci a v restaruaci výborný. Pokojské mají tendeci chodit na úklid v období siesty, ale pokud po ránu při odchodu pověsíte na kliku cedulku, že si přejete uklidit pokoj, tak vyhoví.


Pláž a moře

Pláž je hrubý písek a moře je poměrně bouřlivé, není rozhodně pro malé děti. Voda je chladnější. Pokud překonáte "příbojovou zónu" cca 30 m, je moře už velmi příjemné. Plave se zde podél pobřeží, jinak vás budou proudy stahovat od břehu! Pokud je moře teplejší, nastupuje množství medůz. Na pláži množství rezortů, které nabízejí lehátka a slunečníky - slunečník se 2 lehátky za 10 euro/den.


Okolí hotelu

Městské. Po pár metrech se dostanete na kolonádu nad pláží s množstvím obchůdků a restaurací. Od hlavního centra města je dost daleko, je nutno jet městskou dopravou. Na zdejší velkou atrakci - krokodýlí park a sousední akvapark se dostanete jen taxíkem. Z hlavní ulice (stanice Carihuela)jezdí autobus 110 každých 15 - 20 minut do Malagy za 1,5 euro, když ho uvidíte, tak mávat, aby zastavil, na zpáteční cestě nutno zazvonit. V Malaze staví na konečné na dohled od centra s katedrálou. Malaga stojí určitě zato!


Celkový dojem

Celkově s hotelem spokojenost - možná jsme měli štěstí


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu AluaSun Lago Rojo Hotel Hyatt

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h