Detail recenze: Dobedan Exclusive Hotel Belek (ex Alva Donna)

  Turecko

5/5

Anna:
Alva Donna odpovídala očekávání, 5 hvězdičkový hotel s víceméně 5ti hvězdičkovým servisem. Jediné na co je dobré se připravit je ruština, 90% klientely tvoří rusky mluvící občané.

Ubytování

Byli jsme ubytováni v nové budově, nazvané "relax building", která má opravdu wow efekt. Pokoje nejsou úplně velké, ale na čas v nich strávených bohatě postačí, koupelny jsou mini, ale disponují vším co je třeba, přičemž sprcha je luxusně prostorná. Jediné mínus je kanalizace, ty byla relativně dost cítit, bohužel.


Strava a stravování

Velká nabídka, bohužel někdy měla kvantita přednost před kvalitou, ale to se dá asi očekávat .Jídlo po celý den, široký výběr ovoce, zeleniny, nápojů - koktejly na barech apod. Ala karty jsme nevyzkoušeli.


Vybavení, služby a personál

Neměli jsme s ničím problém.


Pláž a moře

Občas "vajgly" v písku, ale to by člověk musel lynčovat všechny kuřáky, kterým je zatěžko odhodit nedopalek do těch xy popelníků, které jsou k dispozici na pláži.


Okolí hotelu

Hotel je na předměstí Beleku, do Beleku je to 7km a 20eur jedna cesta, ale pokud čl.jede do all či ultra all in asi příliš s výlety a procházkami okolo nepočítá. Takže vyjít se dá, v okolí je dalších 6 hotelů, park, obchůdky, ale žádné procházky malými uličkami apod.nečekejte, prostě Turecko mimo hotelový komplex:o))


Celkový dojem

Počasí nádherné, hotel nový, čistý, vstřícný, takže spokojenost, hledat chyby jen abychom něco našli, není úplně naše "cup of tea".


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Dobedan Exclusive Hotel Belek (ex Alva Donna)

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno