Detail recenze: Hotel Amaya Hills ****

Srí Lanka

Cena
od 20 990 Kč/os
Pavla O.:
V hotelu jsme byli ubytováni 2 noci v rámci poznávacího zájezdu "Velký okruh Srí Lankou". Nachází se nad Kandy. Cesta k němu vede klikatou cca 20 min. trvající cestou minibusy.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj byl prostorný, stylově vybaven dřevěným nábytkem doplněný oranžovými doplňky. Pokoji dominuje postel. Najdeme zde stolek s židlemi, toaletním stolkem, prostornou skříní na úschovu věcí, dále minibarem se servisem na přípravu kávy a čaje, klimatizací, trezorem, TV. Koupelna je vybavena vanou/sprchou, fénem. Z pokoje je možné vyjít na pěknou terasou s krásným výhledem do údolí.


Strava a stravování

Strava v tomto hotelu byla výborná. Velký výběr masa, zeleniny, ovoce, dezertů, příloh, předkrmů. Neumím si představit, že by zde někomu nechutnalo. Opravdu dobré jídlo.


Vybavení, služby a personál

Hotel je vybaven restaurací, čajovnou, bazénem, barem, wellness, masáže, hernou s kulečníkem atd., fitness, wifi připojením. Večer u recepce hrála hudba, která podtrhovala romantickou atmosféru hotelu.


Okolí hotelu

Předpokládám, že veškeré dění se odehrává v Kandy. Poblíž hotelu asi příliš možností nebude.


Celkový dojem

Celkový dojem z hotelu mám dobrý. Určitě nebylo nic, co by mi vadilo, nebo narušilo můj dojem. Hotel má vzhledem ke své poloze krásnou atmosféru. http://amayahills.com/


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h