Detail recenze: Hotel Ano i ne

Egypt

Cena
od 10 303 Kč/os
Jiří Opěla:
Na český studený podzim se jednalo o blaženost. Jsme spokojeni se vším, co nás v hotelu potkalo, až na delegátku.

Ubytování

V Egyptě jsem již byl po 16-té, ale nikdy jsem nebyl ubytován do 15 min. od příjezdu z letiště, podotýkám, že na hotel jsme přijeli po páté hod., ranní. Na pokoji tak široké postele, že by jedna stačila pro oba dva. Na pokoji moderní dg televize ze satelitu. Programy polské, ruské, německé, francouzské, italské a arabské.


Strava a stravování

Hotel byl obsazen ze 41%, proto je pochopitelné, že nebyla strava tak pestrá. Vždyy si bylo možno vybrat, nebo odejít do italsko-rybí restaurace, kde nebylo nutno se dopředu objednávat - byla rovněž v Al. Na podzim menší výběr v ovoci, ale to množství sladkého, ty zákusky a dorty ...


Vybavení, služby a personál

Bez chyby. Zdarma fitnes, vodní sporty-šlapadla, kajak, stolní tenis, biliárd. Když jsem se v jídelně zamyslel, hned mne obsluha ukazovala, že by to chtělo úsměn - smajlíka. Bazén vyhřívaný teplota vody 28 st. Veškerý personál vždy s úsměvem. Animační skupina 4 členná - 2 rumunky, nigerijec a litevec. O děti postaráno v dětském koutku, kde je animátorka po celou dobu. V hotelu i pár obchůdků s drobnostmi...


Pláž a moře

Vždy a stále udržovaná pláž, 2x denně shrabávali z pobřeží naplavené řasy. Ráno vždy pláž i mezi slunečníky uhrabaná a pokropená proti prášení. Pláž se slunečníky do 30 metrů od bazénu, tedy 50 metrů od hotelu. Teplota moře při příjezdu 22, postupně ustával vítr a moře se oteplovalo-při odjezdu 26 st. Vstup do moře pozvolný, do hlubší vody možnost sestupovat z dlouhého mola. Ideální pro děti, méně vhodné pro šnorchlování. Nejsou ryby a korály daleko. Je možno použít výlety se šnorchlováním.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Paráda, zbytek je uveden výše.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h