Detail recenze: AMC Royal Hotel & Spa

  Egypt, Hurghada, Hurghada sever

4/5

Týna:
Menší hotelový komplex se nachází cca 13 km od letiště a 13 km od centra Hurghady, přímo u písečné pláže. Hotel byl otevřen v říjnu 2010, má tvar U, 5 pater s výtahem. Uprostřed komplexu je bazén, na který bohužel odpoledne již nesvítí slunce.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 395 pokojích až pro 2 dospělé a 2 děti. Hotel nabízí také rodinné pokoje (jedna velká místnost). Většina pokojů má boční výhled na moře. K vybavení patří klimatizace, fén, TV, balkon nebo terasa, trezor zdarma, milibar (voda a 3 další nápoje každý den), dětská postýlka zdarma, varná konvice. Na pokojích není wifi připojení, jinak jsou pokoje pěkné, moderní.


Strava a stravování

Stravování all inclusive formou švédských stolů, v ceně zmrzlina pro všechny klienty, v ceně také nemotorizované vodní sporty. Hlavní restaurace je pěkná, prostorná.


Vybavení, služby a personál

K vybavení hotelu patří venkovní vyhřívaný bazén, dětský bazén, bar u bazénu i na pláži, dětské hřiště, italská restaurace a la carte, sauna a masáže za poplatek, posilovna zdarma, obchody, diskotéka, stolní tenis a kulečník zdarma, wifi za poplatek, animační programy, potápěčské centrum a lobby bar otevřen 10h-1h. Shuttle bus jezdí do centra za poplatek.


Pláž a moře

Hotel leží přímo u menší, široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Mělčina je cca 450 m od břehu, poté otevřené moře a korále, vhodné pro potápění. Možné je také využít molo. Je zde poměrně větrno, ale i přesto je moře klidné. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma. Koupání vhodné pro potápění.


Okolí hotelu

Vedle hotelu se nachází hotel Festival riviera Resort. Jinak kolem nic moc.


Celkový dojem

Hotel doporučuji pro klidnou dovolenou a pro starší osoby. Jedná se o menší hotel, vhodné pro všechny, kdo nemají rádi rozlehlé velké komplexy. Nevýhodou může být malá pláž, výhodou, že všechny pokoje mají boční výhled na moře. Hodnotím 4*+.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h