Detail recenze: Amfibia Beach Hotel Complex

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

1/5

Cena
od 7 290 Kč/os
Aja:
S názvem a natož s obsahem all inclusiv se tento hotel ještě asi nikdy nesetkal. Plný hotel ruských hostů - ve věku 4 až 20 let, typicky školních zájezdů, kdy se přihnali do jídleny restaurace jako kobylky a když jste ´přišli později, nebyla prostě například příloha a nahradili ji párkem Zmrzlina byla první 2 dny, pivo 2 dny teplé, protože nefungovalo chlazení, červené víno "došlo" po pár dnech také. Nealkoholické nápoje spočívali ve vodě z barelu a 3 sladkých místních nápojů. Hotel je jinak poměrně velmi na první pohled vzhledný, má 3 opravdu pěkné a udržované bazény. To vše zkazí ale pohled na to, jak se zametají drobky ze sstolů smetáčkem a lopatkou. Co dále dodat...

Ubytování

Pro nenáročné klienty.


Strava a stravování

Fakt hrůza...


Vybavení, služby a personál

Během týdne se měnilo ložní prádlo i ručníky dokonce 3krát, úklid probíhal každý den. koupelna velmni malá, sprcha vedle záchodové mísy - věčně vše mokré včetně dveří. Personál slušný, ale netečný. Velmi pěkné bazény.


Pláž a moře

Pláž zaplněná placenými lehátky - 8 leva na den, málo místa pro soukromé lehátko a slunečník, nebo dále od hotelu. V moři docela hodně velké množství řas, nebylo to příjemné při plavání.


Okolí hotelu

Docela pěkné, blízko do Nessebaru, klidnější čáíst Slunečného pobřeží.


Celkový dojem

Asi bychom si to zopakovat opravdu nechtěli.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno