Detail recenze: Aminess Bellevue Hotel

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Orebič

4/5

Jitka:
Podle CK je hotel po rekonstrukci, ale ta proběhla před hodně dlouhou dobou. Když k ceně za ubytování a polopenzi přičtu náklady na cestu, tak jsme mohli letět do Řecka s all inclusive.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Bydleli jsme v depandanci, kde jsou minipokoje a s přistýlkou se tam nedá hnout. V chodbě vedle dveří plíseň a koupelna celá plesnivá, rozbité baterie. Na podlaze tak špinavý koberec, že jsme se štítili na něj stoupnou bosou nohou.


Strava a stravování

Snídaně byli celý pobyt /9 dní/ stejné. 2 druhy měkkého salámu, plátkový sýr, vařené vejce, med a džem. K večeři UHO k tomu vařené maso, těstoviny, něco mezi šťouchanými bramborami a bramborovou kaší. Každý den stejná polévka neurčité chuti. Ovoce téměř žádné, jen nakrájené jablko nebo pomeranč.


Vybavení, služby a personál

Personál jsme téměř neviděli, že tam byla uklízečka se poznalo jen podle čistých ručníků, jinak se neuklízelo.


Pláž a moře

Pláž malá, ale hezká. Muselo se chodit brzy ráno zabrat místo. Moře čisté. Jediné plus na této dovolené.


Okolí hotelu

Bezprostřední okolí neudržované. Do Orebiče vede betonová cesta podle moře, celkem hezká procházka, ale večer po ní proudí davy lidí. Hezký je výlet na Korčulu.


Celkový dojem

Nikdy bych sem už nejela.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h